Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TheNewSaints - 22-05-2018 00:13

Jak długo idzie wypłata?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 22-05-2018 06:01

Zależy raz mi szło 24h a raz 5 dni .


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Code2Win - 22-05-2018 18:10

Napisałem sobie małego bota do tego w języku C# + selenium. Narazie wersji alpha. Zdjęcie -> Alpha z 5minut

Akurat puściłem na 5 minut i jeden View offer wskoczył.

Średnia z 5dni wychodzi na premium póki 1049.4pkt.

Sprawdzał ktoś jak z jednego IP nadaje np. 5 kont czy zadziałą?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Konrath - 22-05-2018 19:02

Uuu, możnaby wrzucić tego bota na jakiegoś VPS'a i mieć pasywny zarobek, przy połączeniu z kilkoma kontami to całkiem niegłupie. Podzielisz się kodem?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - BlueJakePL - 22-05-2018 21:30

Udało mi się dobić 10,000 credits I już poprosiłem o wypłatę. Przez 1-2 godziny pojawiał się komunikat żeby dać mi 24 godziny do wypłacenia.
No i właśnie teraz tego komunikatu już nie ma, a kasy jeszcze na koncie nie ma.
Czy tak powinno być?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Konrath - 22-05-2018 21:34

Wejdź w "Your account logs" i tam masz "Last Withdrawals"


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - stolar7 - 22-05-2018 22:57

@Code2Win @Konrath
Jeżeli dobrze myślę, to pozostaje jeszcze kwestia paypala, bo przy kilku kontach mogą chyba w ten sposób wykryć, że to i tak jedna osoba i poleci ban. Natomiast z tego co kojarzę do jednego konta paypal można podpiąć aż 8 adresów e-mail co powinno rozwiązać ten ewentualny problem.
Pozostaje wtedy kwestia IP.

BlueJakePL. Ja na swoją drugą wypłatę czekam już przeszło 5 dzień, także nie martw się kilkoma godzinami.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Szaman1644 - 23-05-2018 00:06

Również czekam już ponad 4 dni i obawiam się tego co pisał kolega kilka postów wyżej czyli bana. Co prawda dawałem unfollow o wiele mniej i nie tak często jak on, ale trochę jest strach. Zobaczymy czy dojdzie Big Grin


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - stolar7 - 23-05-2018 06:39

Ja nie zrobiłem ani jednego unfollow także bym się nie przejmował jeszcze na Twoim miejscu. Widać mają ogólnie jakieś opóźnienia, dziś chyba skrobnę maila do nich.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - AzotoN1 - 24-05-2018 00:11

Ja wypłatę dostałem od nich w piątek, tak więc wypłacają na spokojnie.

PS. Ma ktoś bota?