Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - aron-baron - 17-10-2017 08:40

Też jestem ciekaw właśnie się zarejestrowałem i ciekaw jestem czy premium coś daje bo tam to troche słabo


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Joker7777 - 17-10-2017 09:47

Mi np. dzisiaj się wyświetla że gdybym miał premium miałbym 19 klików więcej. Pytanie czy to prawda. + nie trzeba czekać 24 godziny na odnowienie i zaliczają od razu te followsy


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Fr0shArczi - 17-10-2017 20:42

Chłopaki jak myślicie , warto kupować premium? Bo wydaje mi się, że to 10 dolarów się zwróci po ponad pół roku jak nie lepiej.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TakieŻycie - 03-11-2017 17:42

Zbierałem na tej stronie od jakiegoś czasu jednak wynikła nieco dziwna sytuacja mianowicie po przekroczeniu 4,5$ próg do wypłaty wzrósł z 5$ do 10$ wie ktoś coś może o tym ? Jest to zwykłe podniesienie progu które nastąpiło w niefortunnym dla nie okresie czy strona jest scamem ?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Maro - 03-11-2017 17:49

Witaj
Myślałem własnie ze próg podniosł się po wykupieniu premium na tej stronie ale wychodzi na to ze oni podnieśli próg. Scamem nie była do 25 bo wtedy robilem ostatnia wyplate. Od 1 jestem posiadaczem premium na tej stronie więc mysle ze jest OK. Tylko tyle ze bedzie dluzej sie zbierac itd


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 04-11-2017 06:57

Na początku wyciagalem na dzień o 100-200 pkt teraz tylko max 30 pkt.. kiepsko .


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - snajper520 - 04-11-2017 11:00

Spokojnie, to zależy od dnia ile pkt dostaniemy i tego jak często wchodzimy. Wypłat zleciłem już 5 i każda doszła więc to nie scam. Próg faktycznie podnieśli teraz do 10$ ale napisali, że jest to spowodowane chęcią stworzenia płynności wypłat (okej, niech będzie). Po uzbieraniu 10$ myślę, że dalej będą wypłacać.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Maro - 06-11-2017 10:42

To mi się podoba Big Grin
150 za klik.
[Obrazek: 8JlUK2b6QF_cfbRuithIAQ.png]


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - lordas - 06-11-2017 11:04

i jak ci co maja premium wykupione oplaca sie wykupic je ?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Maro - 06-11-2017 11:06

Ja testuje od 1 listopada premium.
Przez ten okres uzbierałem 1,660 PKT.