Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Statystyki na Instagram - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Statystyki na Instagram (/Temat-Statystyki-na-Instagram-144444)



Statystyki na Instagram - Densi - 19-02-2017 13:21

Witam. Gdzie trzeba wejść żeby zobaczyć statystyki na instagramie. Chodzi mi głownie o zasięg i wyświetlenia danego posta.


RE: Statystyki na Instagram - Densi - 26-02-2017 21:24

nikt nic nie wie? Big Grin


RE: Statystyki na Instagram - Mili506 - 20-03-2017 21:06

Musisz przełączyć na profil firmowy !! w UStawieniach masz takie coś ( to łączy ciebie z facebookiem , twoim kontem i wtedy będziesz mieć podgląd w statystyki , nie będzie w nich nic bo będą dopiero zliczać te posty itp od momentu kiedy włączyłeś ten profil firmowy , starsze posty nie są brane pod uwagę ) i jeszcze ważna kwestia , że aby przełączyć na profil firmowy musisz mieć profil publiczny . Big Grin ( jakbyś był zainteresowany wspólną reklamą swoich konto to pisz na priv )


RE: Statystyki na Instagram - Densi - 31-03-2017 13:03

Ten profil publiczny to musi być na instagramie? Żeby połączyć konto na facebooku to musi być to fanpage?


RE: Statystyki na Instagram - Mili506 - 04-04-2017 21:13

jak ja to robiłem to musiałem połączyć z fanpage ( nie jestem pewien czy jest koniecznosć mieć tego fanpage czy wystarczy same konto na fb ) , tak , podaj link do konta to powiem ci czy jest publiczne .