Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DasCoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: DasCoin (/Temat-DasCoin-144407)

Strony: 1 2


RE: DasCoin - RockShox - 11-10-2017 04:20

Tez sobie bedziecie w brode pluc jak nie kupicie - 100 euro to az nie tak duzo - a za pare lat moze to byc warte pare set tysiecy Smile


RE: DasCoin - wrzochal11 - 11-10-2017 12:51

Tak, tak wiemy.. 100 Euro to mało, najlepiej dać je jakimś nieznajomym gościom, którzy już od kilkunastu miesięcy wdrażają hybrydową i rewolucyjną walutę, która to całkowicie zmieni świat płatności.

Niesamowitymi szczęściarami są ci co im zaufali na początku. Przestrzegam tylko wszystkich "inwestorów" przed tym aby na spokojnie podchodzili do tych niesamowitych wzrostów tejże wspaniałej kryptowaluty. Nie ma coś się "podpaląć". Lepiej kupić sobie tańszy samochód za zarobione pieniądze i cały czas trzymać pozostałe dascoiny, bo wartość wiadomo że będzie rosła. Bitcoina przeskoczy za max 2-3 lata. Wtedy dopiero będziecie milionerami.
Ja niestety jestem zwykłym nieudacznikiem i nie mam odwagi aby zainwestować w tą rewolucyjną kryptowalutę, która już przed startem została okrzyknięta nowym królem kryptowalut Smile
Jak wy dajecie sobie radę z tym, wszakże codziennie budzicie się bogatszymi.. może człowiekowi zwariować.


RE: DasCoin - lechoo - 29-11-2017 15:39

Chyba nie ma chętnych na ten pseudocoin


RE: DasCoin - jarekskwarek1993 - 19-01-2018 06:43

Skonczy się tak jak skończyło wczoraj Bitconnect


RE: DasCoin - Krypcia - 19-01-2018 16:08

Dascoin już jest okrzyknięty w internetach najbardziej nieprawdopodobną walutą ever. każdy portal pisze o nim jak o skamowatym szicie.