Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Procesor płatniczy z tanią kartą prepaid w euro zasilany bitcoinami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Procesor płatniczy z tanią kartą prepaid w euro zasilany bitcoinami (/Temat-Procesor-platniczy-z-tania-karta-prepaid-w-euro-zasilany-bitcoinami-144369)



Procesor płatniczy z tanią kartą prepaid w euro zasilany bitcoinami - krauze5 - 17-02-2017 18:34

Witam,

Piszę do was z pytaniem i prośbą. Wielu z was jest zdecydowanie bardziej doświadczonych niż ja oraz posiada o wiele większą wiedzę, o co chodzi?

Szukam konkretnie jakiegoś procesora płatniczego który ma w swojej ofercie karty prepaid utrzymywane z konta danego procesora, chodzi mi o kartę która jest najtańsza w utrzymaniu i korzystaniu, prowadzona jest w walucie euro (rewelacja jeśli byłaby to karta Maestro - w Holandii sa olbrzymie problemy z MC czy Visa, lecz nie jest to warunek konieczny). Bardzo ważna rzecz, aby móc deponować na takim procesorze pieniądze za pośrednictwem Bitcoina z jak najmniejszą marżą za taką usługę.

Jeśli znajdzie się duszyczka która zechce pomóc będe niesamowicie wdzięczny (myślałem o Neteller, jednak czytałem wiele opinii, że kazali przedstawiać jakieś relacje między partnerami biznesowymi w postaci prywatnych korespondencji i utrudniali podejmowanie gotówki). Myślę tu o miesięcznych kwotach 1000 euro i wiecej, dlatego też szukam i drąże.

Dziękuuuuje! Smile


RE: Procesor płatniczy z tanią kartą prepaid w euro zasilany bitcoinami - Obywatel - 18-02-2017 20:48

Akurat nie o karcie, lecz kilka słów o Neteller. Zgadza się. Wymagają okazania korespondencji. Doświadczyłem tego na własnej skórze.


RE: Procesor płatniczy z tanią kartą prepaid w euro zasilany bitcoinami - krauze5 - 19-02-2017 11:29

Możesz mi w skrócie przybliżyć temat? Nie chciałbym, żeby ktokolwiek z zewnatrz widział skad i jak zarabiam pieniądze.