Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook --> Youtube - nie zlicza wyświetleń? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Facebook --> Youtube - nie zlicza wyświetleń? (/Temat-Facebook-Youtube-nie-zlicza-wyswietlen-144356)



Facebook --> Youtube - nie zlicza wyświetleń? - Pawel091 - 17-02-2017 13:42

Witam po długiej przerwie,
Pospamowałem trochę na grupach na Facebooku typowo bajtowym filmem na YouTube. Post zawierał tylko link do filmu z miniaturą i krótki opis.
Wysłałem to do kilkunastu grup, razem ponad 1 milion członków, więc powinno być trochę wejść, tymczasem licznik na 1 dzień się zamroził, a potem zostały naliczane tylko pojedyncze wejścia z wyszukiwarki YT.
Próbowałem tego sposobu z dwoma filmami, każdy rozreklamowałem najpierw w inny, sprawdzony sposób, więc były na poziomie 2000 wyświetleń.
Czy YouTube/Facebook posiada teraz taki skuteczny filtr, że mogli mi automatycznie wykryć, że to jakieś podejrzane wejścia? Przecież wejścia z Facebooka powinny być "wysokiej jakości".


RE: Facebook --> Youtube - nie zlicza wyświetleń? - Slight - 17-02-2017 13:46

Zobacz w panelu analytisc w opcjach w 'czasie rzeczywistym' czy faktycznie są naliczane, jeśli nie sprawdzałeś. Wink


RE: Facebook --> Youtube - nie zlicza wyświetleń? - Pawel091 - 17-02-2017 13:58

(17-02-2017 13:46)Slight napisał(a):  Zobacz w panelu analytisc w opcjach w 'czasie rzeczywistym' czy faktycznie są naliczane, jeśli nie sprawdzałeś. Wink

Sprawdzałem, żadnych nagłych skoków wyświetleń po publikacji na grupach nie było.
[Obrazek: yt2.jpg]
Nawet gdyby, powiedzmy 0,5% osób kliknęło, to miałbym 5000 wyświetleń.
Najbardziej prawdopodobne wydaje mi się to, że Facebook wykrył podejrzany link i ostrzega próbujących go kliknąć no i z tych 5000 ludzi zostanie 5%, którzy zaryzykują i wejdą. Sad


RE: Facebook --> Youtube - nie zlicza wyświetleń? - Slight - 17-02-2017 14:06

No to jednak coś nie tak, gdzieś czytałem, że podobno FB może blokować różne posty i na przykład tylko Ty widzisz je, a reszta nie. A link na YT był bezpośredni?


RE: Facebook --> Youtube - nie zlicza wyświetleń? - Pawel091 - 17-02-2017 14:14

Tak, był bezpośredni, dodała się miniaturka. Bo głównie dzięki miniaturce ten film jest "przynętą" Big Grin