Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik od Arka - Dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Poradnik od Arka - Dziennik (/Temat-Poradnik-od-Arka-Dziennik-144353)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - plem - 27-02-2017 10:01

ok, nazwa i zawartość, to jasna sprawa, ale czy np. ilość fanów , zasięgi, aktywność fanpage do którego mamy podpięta reklamę ma wpływ np. na zasięg reklamy ?

btw. z przyjemnością zobaczyłbym jak wygląda przykładowa reklama i fanpage który konwersuje na plus w stosunku do wydatków reklamowych Wink


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - Leadmore - 27-02-2017 10:49

Tak jak @[wydra87] napisał: Wszystko ma znaczenie. Musisz pomyśleć jak zwrócić uwagę odbiorców na reklamę ale to czasem może być za mało bo pamiętaj, że Tobie zależy na tym by weszli w link.

Ogólnie dostaje już maile od osób, którym reklama chwyciła i są pierwsze zarobki - Gratulacje. Zachęcam do negocjacji stawek, osoby korzystające z tej metody mogą liczyć na mały bonus Smile


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - themate0 - 01-03-2017 15:11

tworzycie nowe puste fanpage z dobra nazwa specjalne pod reklamy czy wykorzystujecie swoje stare fanpage? czy może jest jeszcze inny sposób żeby wykupić reklamę?


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - wydra87 - 01-03-2017 15:39

@[themate0] nie wiem jak inni, ale moje fan page zawsze tematyką zbliżoną są do programu, który promuje.
Dla przykładu - wiadomo, że na fan page motoryzacyjnym nie będziesz promował programu "ile będziesz mieć dzieci"


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - Leadmore - 01-03-2017 16:26

(01-03-2017 15:11)themate0 napisał(a):  tworzycie nowe puste fanpage z dobra nazwa specjalne pod reklamy czy wykorzystujecie swoje stare fanpage? czy może jest jeszcze inny sposób żeby wykupić reklamę?

Pusty fanpage też zadziała ale jeżeli masz zaplecze, które pasuje to warto wykorzystać.


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - Miluus - 05-03-2017 09:47

Co taka cisza tutaj?

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - loloisback - 05-03-2017 11:17

Też czekam na jakąś aktualizacje wątku Big Grin


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - themate0 - 05-03-2017 15:53

oni te reklamy ręcznie akceptują czy jak?


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - hanyse - 05-03-2017 16:27

(05-03-2017 15:53)themate0 napisał(a):  oni te reklamy ręcznie akceptują czy jak?

Boty


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - Leadmore - 06-03-2017 09:03

Czas na aktualizacje:
Reklama na FB wygląda coraz lepiej. Tak jak pisałem, jak chwyci to już się rozwija bardzo dobrze.
Od 1 Marca do 5 marca wydałem na nią: 227 zł
W Leadmore udało mi się wygenerować: IQ: 442 zł w teście IQ i 19,50 w PSC = 481 zł
ZYSK: 254 zł

Ponieważ reklama działa dobrze to 3.03 zwiększyłem wydatki do 50 zł dziennie. Powoli będę je podnosić.
Zmieniam też drugi program z PSC na Iphone.

Widzę, że wielu partnerów działa już tą metodą i dostaje informacje, że z efektem. Z maili widzę, że wielu martwi się, że reklama ma małą aktywność na początku. Musicie dać reklamie min. 1 dzień na rozbujanie się. Pamiętajcie by ustawić dobry target. Zachęcam do podsyłania na maila reklam w celu oceny.