Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału (/Temat-Kryptowaluty-HYIP-Revenue-Share-skuteczne-mnozenie-kapitalu-144334)

Strony: 1 2 3


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - Azzazelx - 05-04-2017 19:44

Domyśliłem się, że nie da się obliczyć, ale bardziej mi chodzi o to, czy wyjdzie się na plus mimo kupienia dosyć drogiego VPSa i czy inwestowanie niewielkich kwot np. kilku walut za max. 10$ każda jest opłacalne (w tym przypadku przy braku kosztów utrzymania VPSa).


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - espo - 05-04-2017 23:02

(05-04-2017 19:44)Azzazelx napisał(a):  Domyśliłem się, że nie da się obliczyć, ale bardziej mi chodzi o to, czy wyjdzie się na plus mimo kupienia dosyć drogiego VPSa i czy inwestowanie niewielkich kwot np. kilku walut za max. 10$ każda jest opłacalne (w tym przypadku przy braku kosztów utrzymania VPSa).

Dla przykładu:

10400 szt. Nexusa (nxs) po 0,25$ za sztukę obecnie, czyli $2600.
Jak byłeś zorientowany, to kupiłeś po 0,02$, czyli wydałeś $208.

W 30 dni wykopało 7 sztuk, w drugim 12, a więc w dobrym przypadku, mając trochę coinów i kopiąc 5-7 kryptowalut, serwer się może zwrócić.

Dlatego ja działam inaczej - cała moja grupa ma możliwość inwestowania w jeden portfel. Zapisuję ile sztuk danej monety ktoś przesyła na portfel, a wydobyte coiny są rozliczane procentowo dla wszystkich, w zależności kto ile ich tam wysłał i trzymał przez okres kopania.


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - Azzazelx - 06-04-2017 00:15

(05-04-2017 23:02)espo napisał(a):  
(05-04-2017 19:44)Azzazelx napisał(a):  Domyśliłem się, że nie da się obliczyć, ale bardziej mi chodzi o to, czy wyjdzie się na plus mimo kupienia dosyć drogiego VPSa i czy inwestowanie niewielkich kwot np. kilku walut za max. 10$ każda jest opłacalne (w tym przypadku przy braku kosztów utrzymania VPSa).

Dla przykładu:

10400 szt. Nexusa (nxs) po 0,25$ za sztukę obecnie, czyli $2600.
Jak byłeś zorientowany, to kupiłeś po 0,02$, czyli wydałeś $208.

W 30 dni wykopało 7 sztuk, w drugim 12, a więc w dobrym przypadku, mając trochę coinów i kopiąc 5-7 kryptowalut, serwer się może zwrócić.

Dlatego ja działam inaczej - cała moja grupa ma możliwość inwestowania w jeden portfel. Zapisuję ile sztuk danej monety ktoś przesyła na portfel, a wydobyte coiny są rozliczane procentowo dla wszystkich, w zależności kto ile ich tam wysłał i trzymał przez okres kopania.

Dziękuję za bardzo dobre wytłumaczenie Smile

Czy jest możliwość do takowej grupy dołączyć, czy jednak jest ona dosyć hermetyczna?


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - espo - 12-04-2017 08:21

https://www.youtube.com/watch?v=ZDCcIRVbuZ0&feature=youtu.be

Materiał dotyczący aplikacji Blockfolio - obowiązkowa aplikacja na telefon, jeśli handlujemy BTC lub innymi altami.


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - Dominik12321 - 23-06-2017 13:21

Polecasz jakąś aplikację gdzie można zapisywać kupno i sprzedaż walut w PLN ?


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - mumminos - 23-06-2017 13:35

(23-06-2017 13:21)Dominik12321 napisał(a):  Polecasz jakąś aplikację gdzie można zapisywać kupno i sprzedaż walut w PLN ?


Blockfolio Smile domyślnie jest ustawione na $, ale możesz to zmienić w menu Ustawienia.


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - kikuss23 - 23-06-2017 18:22

Czy jest możliwość dołączenia do twojej grupy?.


Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - Hybrid1990 - 17-06-2021 21:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.