Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału (/Temat-Kryptowaluty-HYIP-Revenue-Share-skuteczne-mnozenie-kapitalu-144334)

Strony: 1 2 3


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - averegen - 19-02-2017 10:19

Czekam z niecierpliwowcia


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - Vuko Drakkainen - 25-02-2017 19:47

Świetny temat jak najbardziej celujący w moje założenia, Espo jak znajdziesz chwile dziel się wiedzą bo jest naprawdę wartościowa i rzetelna zwłaszcza że osiągasz wyniki jakie osiągasz Wink Pozdro!


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - Makabrycy - 26-02-2017 18:40

prosiłbym o info na jakiej giełdzie krypto działasz Smile


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - Azzazelx - 27-02-2017 19:51

Jestem zainteresowany Smile Byłoby naprawdę świetnie, gdybyś poruszył temat inwestycji w kryptowaluty, a także jeśli da radę - ogólnego inwestowania niewielkich kwot (do 100$), żeby wyrobić sobie jakiś start.


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - Wegen - 27-02-2017 20:47

Również czekam Big Grin


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - espo - 25-03-2017 16:38

Witajcie.
Wiem, że długo to trwało i za to naprawdę przepraszam, ale pracuję praktycznie 24/7 i muszę zajmować się wieloma rzeczami, więc ciężko mi jest znaleźć na coś czas, ale przygotowałem dla Was wprowadzenie w rynek walut cyfrowych.

To są oczywiście podstawy, ale trzeba je przyswoić i poświęcić na nie kilka miesięcy, a potem idzie już z górki - jak w każdej branży Smile

Korzystajcie, bo można robić kilkadziesiąt % każdego dnia i wcale nie jest to takie trudne Smile

https://www.youtube.com/watch?v=AfEFuP3Rm9Q

Komentarze mile widziane! Smile


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - Azzazelx - 05-04-2017 10:42

Podbijam temat, bo jest bardzo ciekawy. Zadałem pytanie w Twoim wczorajszym filmiku, mam nadzieję że mi odpowiesz Big Grin


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - espo - 05-04-2017 17:33

(05-04-2017 10:42)Azzazelx napisał(a):  Podbijam temat, bo jest bardzo ciekawy. Zadałem pytanie w Twoim wczorajszym filmiku, mam nadzieję że mi odpowiesz Big Grin


Staram się odpowiadać na pytania, ale czasami jest ich tyle, że gdzieś mogę jakieś ominąć. Zadasz je tutaj?

https://www.youtube.com/watch?v=yMCzyoEgRNY

Zapraszam do kolejnego materiału, mówiącego o tym jak wydobywać kryptowaluty za pomocą metody POS.


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - Azzazelx - 05-04-2017 18:34

(05-04-2017 17:33)espo napisał(a):  
(05-04-2017 10:42)Azzazelx napisał(a):  Podbijam temat, bo jest bardzo ciekawy. Zadałem pytanie w Twoim wczorajszym filmiku, mam nadzieję że mi odpowiesz Big Grin


Staram się odpowiadać na pytania, ale czasami jest ich tyle, że gdzieś mogę jakieś ominąć. Zadasz je tutaj?

Jasne, nie ma problemu - przekopiuje tutaj:

Mam pytanie - zapłaciłeś za serwer ok 32 euro, czy kopanie tą metodą powiedzmy w 7-8 portfelach sprawi, że będziemy na plus? Można jakoś obliczyć ile wykopie się wpłacając konkretną kwotę?


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - espo - 05-04-2017 19:24

(05-04-2017 18:34)Azzazelx napisał(a):  
(05-04-2017 17:33)espo napisał(a):  
(05-04-2017 10:42)Azzazelx napisał(a):  Podbijam temat, bo jest bardzo ciekawy. Zadałem pytanie w Twoim wczorajszym filmiku, mam nadzieję że mi odpowiesz Big Grin


Staram się odpowiadać na pytania, ale czasami jest ich tyle, że gdzieś mogę jakieś ominąć. Zadasz je tutaj?

Jasne, nie ma problemu - przekopiuje tutaj:

Mam pytanie - zapłaciłeś za serwer ok 32 euro, czy kopanie tą metodą powiedzmy w 7-8 portfelach sprawi, że będziemy na plus? Można jakoś obliczyć ile wykopie się wpłacając konkretną kwotę?

Nie da się tego obliczyć, ciężko jest to też oszacować, ale zysk czy też strata zależy przede wszystkim od tego, czy kurs tej kryptowaluty będzie szedł w górę, czy w dół. To jest najważniejszy czynnik Smile