Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie aplikacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Promowanie aplikacji (/Temat-Promowanie-aplikacji-144330)



Promowanie aplikacji - weider91 - 16-02-2017 16:52

Witam, poszukuje sprawdzonego serwisu, który oferuję kaskę za promowanie/instalacje aplikacji, najlepiej zagraniczny, bo w u nas pewnie słabe stawki są.


RE: Promowanie aplikacji - makecash - 16-02-2017 17:06

z tego co znam to tylko ogads

jednak tam nie ma duzo apek niedawno byly tylko dwie z ktorych wycisnalbys jakies 60 centow.

Jest tam jeszcze monetize gateway - tam jest wiecej aplikacji jednak wiekszosc nie zliczalo mi z nich. Pisalem do supportu powiedzieli, ze maja problemy techniczne jednak teraz nie wiem czy udalo im sie to naprawic. Warto sprawdzic

Nic innego nie kojarze niestety.

Zalezy jeszcze czy chcesz promowac apki w PL czy np. USA?


RE: Promowanie aplikacji - maniek19 - 16-02-2017 17:08

applike - płacą Ci mcoins za granie w gry. Na start dostaniesz 4444 mcoins, próg od 4999 mcoins (2zł)


RE: Promowanie aplikacji - weider91 - 16-02-2017 17:32

(16-02-2017 17:06)makecash napisał(a):  z tego co znam to tylko ogads

jednak tam nie ma duzo apek niedawno byly tylko dwie z ktorych wycisnalbys jakies 60 centow.

Jest tam jeszcze monetize gateway - tam jest wiecej aplikacji jednak wiekszosc nie zliczalo mi z nich. Pisalem do supportu powiedzieli, ze maja problemy techniczne jednak teraz nie wiem czy udalo im sie to naprawic. Warto sprawdzic

Nic innego nie kojarze niestety.

Zalezy jeszcze czy chcesz promowac apki w PL czy np. USA?

Gdzie się da, łącznie z USA

(16-02-2017 17:08)maniek19 napisał(a):  applike - płacą Ci mcoins za granie w gry. Na start dostaniesz 4444 mcoins, próg od 4999 mcoins (2zł)

testowałeś??


RE: Promowanie aplikacji - maniek19 - 16-02-2017 20:30

weider, wypłaciłem 4 dyszki. Dzisiaj kolejna dyszka wpadła. Ogólnie to działam jakoś od 4 dni tak na serio, czyli dziennie idzie te 10 zł wyciągnąć. A odpalam apki na 2 starych nieużywanych telefonach, więc to taki można powiedzieć pasywny dochód xd


Promowanie aplikacji - weider91 - 16-02-2017 22:08

(16-02-2017 20:30)maniek19 napisał(a):  weider, wypłaciłem 4 dyszki. Dzisiaj kolejna dyszka wpadła. Ogólnie to działam jakoś od 4 dni tak na serio, czyli dziennie idzie te 10 zł wyciągnąć. A odpalam apki na 2 starych nieużywanych telefonach, więc to taki można powiedzieć pasywny dochód xd


nieźle,a ile Ci zajmuje czasu wyciągnięcie to 10zł ?? Tongue


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Promowanie aplikacji - satanasluciferi - 16-02-2017 22:59

posiadasz ruch motywowany (content lockery, wirtualna waluta) czy nie motywowany (bannery, fanpage itp.)?


RE: Promowanie aplikacji - weider91 - 16-02-2017 23:14

bardziej w stronę fanpage itd