Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? (/Temat-Tatuaz-rekaw-jak-wyglada-robienie-takiego-tatuazu-144322)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - MartinS - 18-04-2017 16:08

Zalatuje trochę Januszami Tatuażu..


RE: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - mateusz2045 - 18-04-2017 16:35

Za co siedziałas? Kłusownictwo w afryce?


RE: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - Artinesse - 18-04-2017 17:15

To jest dopiero rozpoczęty rękaw. Niestety nie potrafię kompletnie sfotografować tatuażu tak by wyglądał jak w realu. Pięknie wygląda. Na zdjęciach nie bardzo wychodzi. A ja jestem koślawiec i w dodatku krzywię rękę xD.

mateusz2045 xD nie
bardzo szanuję zwierzęta i każde istnienie
tygrysy też


RE: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - MartinS - 18-04-2017 19:31

Masz jakiś projekt tego rękawa? Tylko trzy godziny ze względu na ból, czy tak krótkie sesje mają? Swoją drogą strasznie drogo Smile


RE: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - Artinesse - 18-04-2017 19:57

Myślę, że w moim przypadku wyszło taniej. Ja płacę od tatuażu. Czyli nie ma znaczenia jak dużo czasu siedzę w studiu. Płacę 4 k za cały rękaw. W wielu studiach jest tak, że trzeba płacić za całodniowe sesje. O ile mi wiadomo na taki rękaw u kobiety schodzą trzy sesje. Czyli przy dobrych wiatrach 3x1500zł. Także przynajmniej te 500-1000 zł. jestem na plus.

Dzisiaj tylko trzy godzinki, bo wcisnęłam się na siłę,w pierwszy wolny termin. Jutro też raczej trzy godzinki. Może czwartek dłużej. Z tego co mi wiadomo w piątek będę mogła być długo w studiu. No i możliwe że będzie potrzeba w sobotę kilka godzin by go dokończyć. Troszkę chaotycznie, ale że jestem stałą klientką w studiu to zawsze znajdzie się termin dla mnie. A studio nie jest daleko, bo wsiadam w samochód i za pół godzinki jestem na miejscu.


RE: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - MartinS - 18-04-2017 20:18

Drogo!
Za całą sesje płaciłem 800zł. W dwie mam pół ręki. Przy 4 sesjach po 5-7h na cały rękaw wychodzi 3200zł + w cenie ewentualne poprawki jak gdzieś za dużo tuszu skóra odrzuci.


RE: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - Artinesse - 19-04-2017 17:46

W studiach w mojej okolicy są takie ceny. Także co studio/tatuażysta to obyczaj Smile.

Dzisiaj byłam tylko 3 godzinki. Ciężko dzisiaj szło, bo jestem zmęczona i krwawiłam bardzo. Muszę wypocząć na jutro. Postępów nie wiele niestety, ale nadgonimy w piątek. Jutro zrobimy uszy, a w piątek będę cały dzień. Więc zrobi się resztę rękawa.

http://i.imgur.com/8j42SxH.png


RE: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - MartinS - 19-04-2017 22:14

No już lepiej wygląda Big Grin Na Januszy się już nie nadaje Sad Współczuje takich częstych sesji, bo jedna część się nie zagoi wcale a już kłujesz kolejną.


RE: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - Artinesse - 20-04-2017 05:40

Żebyś wiedział. Ja dzisiaj będę mieć robione uszka do tego tygrysa, ale czeka mnie jeszcze dzisiaj mniej przyjemna rzecz. Będę mieć robione drugie oczko i poprawiane wąsy. Niestety wczoraj już nie wytrzymałam. Zresztą widziałam, że tatuażyście się też źle robiło, bo tatuował po lejącej się krwi. Wiadomo organizm się zbuntował. No nic jakoś przecierpię dzisiaj. Mam być po 8. Będę gdzieś do 12 lub 13. Zobaczymy jak dzisiaj pójdzie.


RE: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - Artinesse - 20-04-2017 12:53

Drobne postępy z dzisiaj Smile. Wybaczcie za jakość zdjęć. Na szybko w folii robione. Tygrysek + zarys klepsydry:

http://i.imgur.com/OEtWdVg.png

http://i.imgur.com/dy8wZQB.png