Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Freelance" dla mało ogarniętego? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: "Freelance" dla mało ogarniętego? (/Temat-Freelance-dla-malo-ogarnietego-144275)

Strony: 1 2


"Freelance" dla mało ogarniętego? - p1xelord - 15-02-2017 15:27

Czy jest jakiś typ freelance, do którego nie potrzeba twardych umiejęności, który płaci więcej niż grosze? Próbowałem różnych sposobów zarabiania w sieci, ale aż szkoda mi tracić czas na te okruchy. Jest kilka serwisów user-testing lub translation które dają zarobić, ale jest w nich za mało ofert. W tych wszystkich serwisach "pisarskich" SEO też nie ma żadnych ofert...Przejrzałem różne poradiniki tu na stronach, ale albo scam, grosze, piramidy, albo wymagają inwestycji.
Minęły 2 tygodnie i znudzło mi sie spamowanie ankiet i innych takich.
Jest coś ala transkrypcja albo inne mało-wymagające rzeczy, które opłaca się robić dla kasy, czy rzucić to wszystko w cholerę i zacząć się uczyć np. programowania?


RE: "Freelance" dla mało ogarniętego? - Hopekk94 - 15-02-2017 16:21

6zl za godzine pasuje? Big Grin Planowanie postów na FP? Big Grin
6zl za 100 postów ;D


RE: "Freelance" dla mało ogarniętego? - Darven - 16-02-2017 14:29

Programowanie trzeba lubić, żeby na tym zarobić i poświęcić duzo czasu.

@Hopekk94 Możesz podać szczegóły na PW? Może sie zainteresuje




Tapnięte z P8 Lite


RE: "Freelance" dla mało ogarniętego? - Rak - 16-02-2017 16:00

Tylko brudna robota typu postowanie na forach, sprzedawanie kont FB, gmaili itp.


RE: "Freelance" dla mało ogarniętego? - espo - 16-02-2017 18:22

Mordko, nie szukaj takich łatwych rzeczy. Ja jako "freelancer", a raczej totalny amator latający po forach robiłem kiedyś grafikę, mix/mastering w ścieżkach audio - nie wiem czemu ktoś mi za to płacił, ale no widocznie też się nie znali haha Smile I co z tego miałem? Grosze, wpadały raz na jakiś czas.

W perspektywie czasu niby mi czasem źle, że to rzuciłem bo mogłem się w tym kształcić, ale teraz mogę komuś zapłacić za grafikę, a i za nagranie utworu też Big Grin

Zmierzam do tego, żebyś nie szukał na siłę łatwej drogi, tylko sobie popróbuj różnych rzeczy - może Ci grafika iść tragicznie, pozycjonowanie też, może się okazać, że będziesz stawiał kiepskie sklepy internetowe, ale zakochasz się w języku programowania i zaczniesz trzaskać aplikacje na telefony Smile

Ja byłem zdesperowany, miałem wyjechać z Polski ale szukałem i szukałem, a potem masz umiejętności z różnych branż. Podstawowe, bo podstawowe ale wystarczające, żebyś wiedział komu co zlecić mając np swój biznes! Smile

Pracuj mordko i cierpliwości! Smile


RE: "Freelance" dla mało ogarniętego? - smagalaz - 16-02-2017 19:10

Przejrzyj Fiverr i Seoclerks i zobacz, co ludzie robią za małe pieniądze i co mógłbyś też robić Ty.


RE: "Freelance" dla mało ogarniętego? - Darven - 16-02-2017 21:23

W sumie to sam bym się "zatrudnił" u kogoś. Wystarczyłby mi 1$ dziennie na np. postowaniu albo mógłbym zostać refem czy co by kto tam chciał...Bo sumie nie wiem za co się złapać.

Największym problemem jest ciągłość. Nie lubię czegoś takeigo że np. robie coś dwa dni....a potem tydzień nie ma nic, żadnych ankiet/reklam w zależności na jakiej stronie co robię. Jest w ogóle możliwość zarabiania 1$ dziennie bez dłuższych przerw w "pracy"?


RE: "Freelance" dla mało ogarniętego? - smagalaz - 19-02-2017 14:50

Możesz robić stronki, które będą generować zysk na autopilocie. Im więcej postawisz, tym więcej zarabiasz. Zarabiałbyś wówczas w jakichś programach partnerskich - np. Adsense, cpagrip, firesub. Duuuuuużo tego.


RE: "Freelance" dla mało ogarniętego? - Darven - 19-02-2017 16:42

Tsk, ale te strony musza mieć duży ruch...

Tapnięte z P8 Lite


RE: "Freelance" dla mało ogarniętego? - kondzik - 19-02-2017 17:42

zapoznaj się z html5, css i javascript. to naprawdę łatwe. zainwestuj swój czas, zakoduj kilka prostych szablonów i skryptów, a potem szukaj ofert na portalach dla freelancerów. może Ci się to spodoba i pójdziesz w tym kierunku, znajdziesz pracę. żeby zarobić, trzeba coś umieć.