Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VPS na windowsie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: VPS na windowsie (/Temat-VPS-na-windowsie-144237)



VPS na windowsie - FeCra - 14-02-2017 16:50

edit: do zamknięcia


RE: VPS na windowsie - jlde - 14-02-2017 18:09

Polecam Mintshost. Możesz WPLN kupić taniej, a dodatkowo wykorzystać kod zniżkowy.


RE: VPS na windowsie - whereswally - 23-02-2017 01:21

Jeśli nie boli cię Ruskie IP to polecam profitserver.ru.
Nic nie pada i nie banują za boty ,syfy, zarzynanie serwera surfami albo logowaniem się co pół sekundy .

Jeśli znasz się na wirtualizacjach to można sporo samemu podłubać.
Można np wgrać własny system z cd więc ostatnio się bawiłem xp mikro lite.

Cena za taki z 4gb to około 8-9$ ,

Na ftpit.com są całkiem niezłe za 13$


Moim faworytem obecnie jest Dedistation .

5GB DDR4 ECC RAM
100GB, RAID10 Disk Space
4 CPU Cores
2TB Bandwidth @ 1Gbps
3 IPv4 Addresses
5 IPv6 Addresses
London, UK Datacenter
SolusVM Control Panel


Cena 35$ za 6miesięcy lub 7$ za miesiąc ale mają tylko linuxy więc windę musiałbyś pewnie wgrać samemu


RE: VPS na windowsie - xOceanFirex - 23-02-2017 02:13

wine na debianie i problem z glowy


RE: VPS na windowsie - FeCra - 25-02-2017 22:44

Jak moge sprawdzić przed zakupem czy serwer na linuxie ma tryb graficzny czy tylko konsola?
Odznacza to się jakimś symbolem czy jak?


RE: VPS na windowsie - radmatuszewski - 25-02-2017 22:55

(25-02-2017 22:44)FeCra napisał(a):  Jak moge sprawdzić przed zakupem czy serwer na linuxie ma tryb graficzny czy tylko konsola?
Odznacza to się jakimś symbolem czy jak?

Zazwyczaj tylko konsola, ale tryb graficzny możesz wgrać samemu. Później zainstalować na serwerze teamviewer i operować graficznie przez teamviewera.


RE: VPS na windowsie - stevko - 12-03-2017 19:47

Do takich mało inwazyjnych rzeczy to ja bym polecił VPS'a od Contabo.
Fajnie całkiem to działa, a za serwerek na Win Server 2016 z 12 gigsami RAMu płacę jakieś 4 dyszki miesięcznie.


RE: VPS na windowsie - asx00 - 12-03-2017 19:59

Również polecam Mintshost, wykupisz tutaj na forum wPLN taniej.


RE: VPS na windowsie - marcia82 - 04-04-2017 08:34

Kurcze a ja się na Minthost zawiodłam... już od rejestracji szło jak po grudzie... a gdy były problemy to kontakt z supportem niczym w Plusie Wink łatwiej się dodzwonić do teściowej gaduły niż do nich Tongue


VPS na windowsie - Coristo - 09-06-2017 16:34

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.