Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
No pain no gain - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: No pain no gain (/Temat-No-pain-no-gain-144207)



No pain no gain - Marcin3066 - 13-02-2017 21:37

Kim jestem?
Zwykłym chłopakiem, turystą, kowalem własnego losu, zwycięzcą (?) ;D, szukającym swojego miejsca w zarabiającej społeczności.
Na forum od dawna, ale na serio zacząłem się interesować zarabianiem od niedawna. Przekopanie się przez główne tematy to porządne wyzwanie, ale z dumą mogę przyznać, że udało mi się oczytać w temacie subów, ppi, i skracania. Próbowałem każdego i nawet zarobiłem 15 zł na subachLol ale to nie jest jakiś powód do chwalenia.
Na razie suby czekają w odstawce, chociaż paradoksem jest, że wczytując się w ppi olśniło mnie odnośnie zaplecza w subach.
PPI na widelcu i jeden program afiliacyjny (zdradzę wkrótce jaki) z perspektywami na zarobek. Czas pokaże co z tego wyjdzie.

Cele na najbliższy czas:
- nie poddawać się,
- doskonalić swój angielski,
- szukać informacji o zarabianiu, niszach i pomysłach zamiast grać w angry birds

Jaki będzie pierwszy zakup?
Nowe felgi do mojego auta. Może cel nie za bogaty albo wręcz przeciwnie- czas pokaże;]

Dziennik w sumie dla siebie będę prowadził i za kilka dni napiszę, co zrobiłem w którym kierunku.
Na razie zacząłem stawiać bloga pod ppi a pod program nr II póki co zbieram informacje.


RE: No pain no gain - trybulski - 14-02-2017 18:49

Cześć. Powodzenia i wytrwałości w drodze do ... Smile


RE: No pain no gain - mahuzz - 14-02-2017 18:54

Cześć, powodzenia! Wink
Radzę przejść bardziej do czynów, cel 'nie poddawać się' wydaje się oklepany - dużo lepiej brzmiałoby 'zrobić stronę pod to i pod to', albo 'napisać to i to...'. Trzymam kciuki! Wink


RE: No pain no gain - Marcin3066 - 14-02-2017 19:30

Nie poddawać się jest ważne;] kolejny cel jest stworzyć własną stronę a w międzyczasie stworzyć 10 kont na fb i promować program na fb- po pierwszej wypłacie powiem jaki to program i czego dotyczy. Prognozowany czas - do tygodnia.


RE: No pain no gain - Marcin3066 - 15-02-2017 18:19

10 kont na fb zrobionych, powoli rosną w znajomych i w grupy, ale nim napęcznieją tak jak trzeba to z tydzień minie albo i więcej. Domena tez zabukowana już. Jedziemy dalejWinkCool