Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Gra motywacyjna - depozyt w Leadmore" ANKIETA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: "Gra motywacyjna - depozyt w Leadmore" ANKIETA (/Temat-Gra-motywacyjna-depozyt-w-Leadmore-ANKIETA-144179)

Strony: 1 2


"Gra motywacyjna - depozyt w Leadmore" ANKIETA - wydra87 - 13-02-2017 11:53

Witam - przedstawiłem kilka dni temu Panu Arkowi pomysł na wprowadzenie (moim zdaniem) ciekawej opcji dla użytkowników Leadmore.
Funkcja ta roboczo na razie nazwana jest "Grą motywacyjną" a w szerokim skrócie można to rozumieć jako swego rodzaju depozyt środków.
Opcja ta polegać miałaby na następujących warunkach:

- użytkownik ustala sobie cel na które będzie zbierał środki np "nowa karta graficzna"
- następnie użytkownik określa czas w jakim gromadziłby te środki - np 6 miesięcy.
- następnie przez przykładowe 6 miesięcy od każdego zarobionego leada pobierano by 1 zł i te pobrane środki gromadziłby się na koncie depozytowym.
- całość zebranych środków dany użytkownik mógłby wypłacić nie wcześniej niż w określonym wcześniej czasie.
- jeśli użytkownik zrealizuje cel Leadmore doda od siebie 10 %

Moja propozycja jest jeszcze taka, aby wprowadzono różne stawki do wyboru (0,50 gr, 1 zł, 2 zł), a czas gromadzenia środków wynosić miałby od 3 do 9 miesięcy.
Oczywiście ostatecznie wszystko ustali @[Leadmore] - to tylko moje przykłady.
Uważam, iż jest to ciekawa opcja szczególnie dla osób, które mają problem z odłożeniem gotówki. Ja osobiście jak sobie policzyłem biorąc pod uwagę średnią zarobków mógłbym odłożyć prawie 4 tys zł w ciągu 9 miesięcy.

Pytanie do użytkowników Leadmore - Czy jesteś ZA wprowadzeniem takiej oferty, czy też jesteś na NIE.
Zapraszam do głosowania, wyrażania swoich opinii.


RE: "Gra motywacyjna - depozyt w Leadmore" ANKIETA - devilll - 13-02-2017 12:06

Jestem Za, jak najbardziej ciekawa funkcja i gratuluję pomysłu @[wydra87] Smile


RE: "Gra motywacyjna - depozyt w Leadmore" ANKIETA - lolek95 - 13-02-2017 17:17

Jestem za! Smile

Dobrze mieć kogoś kto ogranicza Nasze wydatki na rzeczy zbędne Big Grin


RE: "Gra motywacyjna - depozyt w Leadmore" ANKIETA - rogal20 - 14-02-2017 12:25

Tak czytam i czytam i myślę sobie, że głupi tego nie wymyślił;p całkiem wporządku pomysłBig GrinCool


RE: "Gra motywacyjna - depozyt w Leadmore" ANKIETA - Hopekk94 - 14-02-2017 12:33

Ale zeby firmie sie choc troche oplacalo to np jak sie nie uda to zabierają 5%


RE: "Gra motywacyjna - depozyt w Leadmore" ANKIETA - wydra87 - 14-02-2017 13:23

(14-02-2017 12:25)rogal20 napisał(a):  Tak czytam i czytam i myślę sobie, że głupi tego nie wymyślił;p całkiem wporządku pomysłBig GrinCool

haha dzięki Lol


RE: "Gra motywacyjna - depozyt w Leadmore" ANKIETA - Leadmore - 14-02-2017 13:31

Pomysł jest faktycznie ciekawy. Poczekamy na Wasze opinie i przedstawimy koncepcje z naszej strony.


RE: "Gra motywacyjna - depozyt w Leadmore" ANKIETA - JustinTime - 14-02-2017 23:48

Oczywiście że za


RE: "Gra motywacyjna - depozyt w Leadmore" ANKIETA - JuliettaS - 27-03-2017 16:01

Mega! Mi się taka koncepcja podoba Big Grin


RE: "Gra motywacyjna - depozyt w Leadmore" ANKIETA - wydra87 - 28-03-2017 06:25

@[Leadmore] myślę, że ankietę można już uznać za przeprowadzoną Smile i pora wprowadzić program w życie Smile