Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki (/Temat-HIT-2017-World-Wide-Earning-PRE-Lunch-13-marca-info-z-pierwszej-reki-144165)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - Znajomy Inwestor - 11-04-2017 18:39

paczki są już widoczne w głównym panelu, niestety nie jest to jeszcze tak jakbym to sobie wyobrażał i zapewne większość z Was, ale zasugeruje dodanie statystyki aktywne/wszystkie Smile Pamiętajcie 42000 CR = 420$ / 30 = 14 paczek po 30$.

[Obrazek: paczki.png]

Naliczenia:
Code 1 : 1.8%
Code 2 : 2.2%
Code 3 : 2.6%

Co do informacji, WAZNE!!
- aby działało naliczanie reklam, musimy obejrzeć po 10 reklam na "SURF ADS" oraz "SURF LISTING" czyli w sumie 20.
- jeżeli chodzi o wpłaty przez coinpayment, NIE WOLNO zamykać okna z transakcją, po uzyskaniu informacji "PAID" klikamy na "Return to sellers store" jezeli zamkniemy strone poprzez "x", transakcja zostanie uznana za anulowana. Takze przy przelewie prosze uwzglednic podatek od transakcji zeby dokladnie cala suma zostala przelana.

reklamy klikamy co 24h, wcześniejsze klikanie nic nie daje.

poki co to tyle Smile


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - fiukis - 19-04-2017 23:34

Program cały czas się rozwija i ma się ku lepszemu. Aktualnie są dopinane ostanie szczegóły. Pamiętajcie nie trzeba klikać reklam do 23 Kwietnia. Dodatkowo teraz widzimy ile mamy aktywnych paczek i jaki zysk mają wypracowany. Wczorajsze naliczenia za Code 3 - wynosiły 2.2% . Nasze zyski uzależnione są od ilości sprzedanych paczek reklamowych oraz od zysków firmy. Admin często daje Live które są dostępne na oficjalnych grupach WWE na FB. Dzisiaj powinniśmy przekroczyć magiczną liczbę 10 tys. użytkowników.

[Obrazek: earning.jpg]



RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - Rafał555 - 28-04-2017 11:37

wszłem i nie żałuje


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - masterking - 01-05-2017 21:14

Czy jest jakis sposób by wczesniej obejrzec reklamy czy trzeba czekac az czas uplynie?
Jak nie bede mial wyklianych przez pol dnia to dostane polowe naliczen?


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - hubertniebudek - 02-05-2017 15:14

Wszedłem za 740złoty.
Zrobiłem depozyt przez bitcoiny.
Ma już 10 potwierdzeń a nadal go nie mam w programie.
Depozyt robiłem około 4 godziny temu.
Mam pisać z tym już do supportu czy poczekać do jutra?


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - fiukis - 04-05-2017 16:42

WAŻNE! PODSUMOWANIE LIVE!

Zostaną wszystkim zmienione hasła, procesory do wypłat i pytania zabezpieczające jakie ustawialiśmy.

-W ciągu kilku godzin zostaną rozesłane maile z nowym hasłem do WWE. Proszę przeszukać pocztę w folderze SPAM i INNE lub WSZYSTKIE.
-Następnie logujemy się za pomocą tego hasła z maila.
-Ustalamy 3 pytania weryfikacyjne i odpowiedzi do nich.
-Zmieniamy sobie hasło na swoje
-Ustawiamy procesor do wypłat.

Proszę uważnie zapisać sobie pytania bo nie będzie ich można ponownie edytować.
Przede wszystkim ZAPISZCIE SOBIE NOWE HASŁO ponieważ nawet Abbas nie będzie go znał.

Po tym czasie zostaną ponownie akceptowane wypłaty!

Naliczenia nie były kredytowane od 2 dni, oczywiście nikt niczego nie stracił, tylko zostały przełożone w czasie dlatego dostajemy 10 dni ekstra abonamentu za opóźnienia.

To wszystko dla naszego bezpieczeństwa!


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - wsite - 09-05-2017 10:59

Jak prześwietliłem adminów to podziękowałem za ten program Big Grin obym się mylił.


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - fiukis - 23-05-2017 00:30

UWAGA! Przy wypłacie środków, admin prosi każdego dodatkowo o napisanie maila na adres [email protected]. Przesyłamy username, kwotę, procesor na jaki wysyłąmy i jego ID, a także profil na FB. Krok drugi jest taki, że Abbas skontaktuje się osobiście z każdą osobą na Facebooku, żeby potwierdzić tożsamość. Taka sytuacja będzie trwała niestety do czasu uruchomienia WWE 2.0, Przyczyną takiego działania jest oczywiście bezpieczeństwo. Wykryto kilka niepokojących zmian adresu procesora do wypłaty na kontach użytkowników. Do tej pory prosimy o postępowanie zgodne z instrukcją i zalecamy re-inwestycje. Wersja 2.0 strony ma się pojawić za około 2 tygodnieCool.


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - fiukis - 02-06-2017 23:43

WAŻNY UPDATE
UWAGA !
Streszczenie Live (opis zaczerpnięty z grupy na fb)

Strona będzie nieczynna przez 2 dni (4 i 5 czerwiec) ze względu na przenoszenie danych na nowy serwer i nową stronę. Dostaniemy 3 dniowe naliczenia 6.06.
Po 6 czerwca wszystkie wypłąty dalej bedą zatwierdzane ręcznie, jednak zajmą do 36h. Naliczenia bedą dodawane już z automatu co 24h od zakupu paczki. Będziemy również mogli surfować reklamy o której godzinie zechcemy. Prosimy nie promować przez najbliższe dni (4 i 5) swojego linka, ponieważ wszystkie zostaną ostatecznie zmienione. Także, nie wykupujcie na ten czas ŻADNYCH reklam na stronie.
Wszystkie zlecone dziś wypłaty, zostaną anulowane ze względu na remont strony. Ponownie będzie można zlecać wypłaty 06.06. W WWE 2.0 będzie można zrobić reinwest bezpośrednio z konta commision balance, więc nie będzie opłaty 1%, opłata za repurchase z earrning balance pozostaje bez zmian. Ponadto z cash balance będzie można także bezpośrednio przelewać środki do wypłaty. Wraz z nową stroną zostanie ogłoszony super news więc wszyscy czekamy z niecierpliwością Big Grin

Czyli po prostu nadchodzi długo oczekiwane WWE 2.0

Pozdrawiam Cool


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - adik7276 - 05-10-2017 20:22

To już chyba SCAM Lol