Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki (/Temat-HIT-2017-World-Wide-Earning-PRE-Lunch-13-marca-info-z-pierwszej-reki-144165)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: HIT 2017 World Wide Earning Niebawem PRE - Lunch, info z pierwszej ręki - Znajomy Inwestor - 10-03-2017 18:54

Aktualizowałem główny post o parę nowych informacji, kontakt z adminem bardzo dobry, mam do niego także kontakt telefoniczny. Jeżeli macie jakieś pytania to mogę z nim w każdej chwili bez problemu porozmawiać i odpowiedzieć na wasze zagadnienia.


Po dzisiejszej rozmowie z Ahsanem potwierdził mi, że maja zamiar wprowadzić portal aukcyjny (jest już w trakcie tworzenia) w stylu eBay, ich przynętą mają być 50% niższe prowizje od wystawianych przedmiotów w porównaniu do konkurencji. (60% z tego będzie zasilało program)
A także ruch który mają zapewnić dla sprzedawców tym samym zwiększając handel i tym samym potencjalne zyski.
Zapytałem także o programy afiliacyjne m.in aliexpress, również mają zamiar z tego skorzystać, rozważają wszystkie możliwości, aby program rozwijał się jak najlepiej


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - dabrowskihubert - 11-03-2017 13:37

Jakby ten program wypalił to bym na grubo w niego weszedł Smile
Mam nadzieje tylko że nie wymyślą czegoś takiego jak weryfikacja dowodem osobistym która ostatnio coraz modniejsza w revshare jest a potem nasze dane są sprzedawane.
Pozdrawiam


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - Znajomy Inwestor - 11-03-2017 18:48

Spytam admina i o to Smile


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - dabrowskihubert - 11-03-2017 19:50

(11-03-2017 18:48)Znajomy Inwestor napisał(a):  Spytam admina i o to Smile
Będę bardzo wdzięczny Smile


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - Znajomy Inwestor - 11-03-2017 23:38

ok spytałem o 4 rzeczy:

1. Czy wypłaty będą manualne czy instant
Odp. Manualne ze względu bezpieczeństwa i ochrony finansów przed cyberatakami.

2. Aktualne informacje co do wprowadzenia Payza?
Odp. W poniedziałek jest spotkanie w tej sprawie. Sami lubią ten procesor i bardzo im na nim zależy.

3. Weryfikacja ID w przyszlosci
Odp. Nie planują nic takiego, chyba że użytkownik utraci dostęp do konta, wtedy mogą zażądać dokumentu w celu weryfikacji właściciela konta.

4. Konkursy?
Odp. W zależności od kondycji programu.

Jeżeli chcielibyście jeszcze coś wiedzieć albo zasugerować proszę o informację a zdobędę dla Was odpowiedzi Smile


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - Znajomy Inwestor - 13-03-2017 22:25

ruszyły rejestracje, zapraszam! Smile

https://www.worldwideearning.com/Login/signup/jopkg

niebawem dla wszystkich moich poleconych zorganizuje fajny konkurs, a tymczasem miłego wieczoru!


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - kondzikson721 - 13-03-2017 22:31

wchodze z refa


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - Sahya - 13-03-2017 23:17

Poszedł ref


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - rafi213 - 13-03-2017 23:29

Ja program odpuszczam ale życzę wam wysokich zarobków i powodzenia Smile


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - adik7276 - 14-03-2017 00:03

A mnie się program podoba. Tylko czy "liderzy - naganiacze" będą wchodzili w ten program skoro są ograniczenia wypłat jeżeli ktoś nie będzie inwestował. NAganiacze zazwyczaj obracają prowizjami, a w tym przypadku może ich to zniechęcić że nie wypłacą setek tysięcy. A w każdym programie potrzeba dobrych rekruterów.