Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. (/Temat-Stake7-com-automaty-ruletka-Wplac-5%E2%82%AC-graj-za-35%E2%82%AC-144113)



RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - Martinuss - 16-05-2017 22:15

@[Novatar]
Czy Ty wlasnie systemowi Trustly podales swoj identyfikator bankowy i haslo? Undecided
Banki ostrzegaja zeby ZADNEJ stronie nie podawac danych do logowania do banku...
Trzeba bylo przez Przelewy24 gdzie sam sie logujesz poprzez pay to link a nie tak jak w przypadku Trustly ktos z ich zarzadu loguje sie na Twoje konto i robi przelew.


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - DC1 - 16-05-2017 22:45

Spokojnie. Wszystkie polskie banki poblokowały Trustly po tej aferze z PayPalem.
Teraz Trustly działa normalnie tak jak każdy inny pośrednik - przekierowuje do logowania do banku.
Sam w ostatnich tygodniach doładowywałem PP przez Trustly i jest tak jak napisałem. Wink


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - Martinuss - 17-05-2017 12:23

@[DC1]

Fakt na PayPal Trustly działa normalnie jak każdy inny pośrednik w Polsce czyli jak P24, DotPay, CashBill itd.
Ale na jakieś stronie ostatnio Trustly wymagał ode mnie ID i hasła do banku Wink


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - dafid95 - 17-05-2017 17:54

gdzie sprawdzić ile jeszcze razy muszę obrócić do wypłaty?


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - DC1 - 17-05-2017 17:57

@[dafid95] Cashier > Bonus - i tam gdzieś będzie postęp obrotu bonusu.


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - ParkourSpajdi - 17-05-2017 19:51

Witam miał ktoś problem typu zw wypłaty są anulowane ?? mam zwerfikowane dokumenty chce wypłacić a tu co 1,5 dnia anulują .

Prosze o pomoc


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - MAZIK - 17-05-2017 20:23

Najlepiej zapytaj sie na Live czacie - zlap ich kiedy są online i sie dowiesz co jest przyczyną - zlecasz na tą sama metode która wpłacałes ( typu skril wpłata skrill wypłata ? ) Jak wpłacałs karta to anulują dlatego ze np na MasterCard nie da sie wypłacić środków pochodzących z hazardu i trzeba zmienić metode wypłaty itp jeszcze pare powodów by sie znalazło dlaczego moga cofac - Jak nie zapytasz wprost na czacie to sie nie dowiesz.


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - Pacho - 18-05-2017 01:03

Też miałem problemów a problemów z wypłata pieniedzy. (Oczywiscie na własne życzenie)

Pewnego dnia znalazłem ten temat myśle sobie 20zł na sprawdzenie szczęścia nie będzie wielką stratą (Napaliłem sie wygraną kolegi ok 13tys Big Grin )

Czułem że tego dnia pierwszy raz w życiu szczęscie uśmiechnie sie i do mnie, tak też sie stało po obróceniu bonusu grę zakonczyłem na 413e YEA!

Zgorączkowany wygraną zaczalem szybko wypłacać poproszono mnie o zdjecia dowodu, karty ktora zasililem depozyt, oraz dokument potwierdzajacy adres zamieszkania.
Wszystko pięknie wysłałem tylko zapomniałem zamazać kodu CVV, mysle sobie w obsludze tez tam robią ludzie jak gość będzie ogarniety to wyczysci mi konto a bank powie mi że sam udostepniłem ten kod.
Zaczeło sie zastrzeganie karty emaile zwrotne że nie akceptuja tego czy owego.
Pan z którym korespondowałem odesłał pieniądze spowrotem na strone i kazał zrobic wszystko jeszcze raz od poczatku, wtedy przy wypłacie pojawiło sie cos czego wczesniej nie mialem mówie tu o 2 polach IBAN oraz KOD BIKSwift wystarczyło wpisać w te 2 pola to co potrzebne a wypłata była chyba nastepnego dnia.


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - DC1 - 18-05-2017 01:07

Heh, no to miałeś trochę emocji przez swoją nieuwagę. Tongue Tak w ogóle, wymagali obu stron karty?


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - ParkourSpajdi - 18-05-2017 12:00

czy jest możliwośc wypłaty na numer konta bankowego ?