Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. (/Temat-Stake7-com-automaty-ruletka-Wplac-5%E2%82%AC-graj-za-35%E2%82%AC-144113)



RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - create - 27-04-2017 20:43

Gdzie tam jest live chat? Moj problem polega na tym ze mam konto zweryfikowane mailowo ale po prosty nie moge nic wplacic bo wyskakuja jakies bledy

Ja tam moge tylko ticket wyslac ktory napisalem 30min temu ale narazie cisza


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - MAZIK - 27-04-2017 20:53

Live czat na stronie znajduje sie w prawy dolnym rogu i z tego co widze jest w tej chwili dostępny. Wiec możesz połaczyc sie z czatem - pomogą ci rozwiązac problem.


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - create - 27-04-2017 20:55

No wlasnie u mnie jest niedoestpny gdy wchodze wyskakuje mi zebym wypelnil ticket a nie rozmawial z pracodawca w czasie rzeczywistym


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - MAZIK - 27-04-2017 21:08

Ok w tej chwili live chat jest juz offline prawdopodobnie pracowali do 22.00 10 minut temu jeszcze łączyło z konsultantem teraz widze że juz rzeczywiscie przenosi na ticket

- Live czat będzie ponownie dośtepny jutro . Napisałem ci na priv w czym może byc problem . Jak to nie pomoże to złap jutro Live czat w godzinach ich pracy i udzielą ci wszystkich niezbednych informacji.


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - aero2 - 28-04-2017 00:05

Które sloty, dają najwięcej darmowych kręceń, jak się je wygra?
Jak się wygra na slocie dużą wygraną, to rozumiem zmienić na inny?
Bo raczej ten sam, już nic większego nie sypnie? Czy od nowa włączyć?
A i czy te wasze duże wygrane, są z ręcznego kręcenia, czy z automatu?


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - szykiryki - 28-04-2017 08:08

Widze, ze niektórzy szykują się tutaj jak na wojnę Big Grin.
Nie ma żadnej pewnosci, ze grajac w dana gre wygramy czy stracimy najmniej, to ślepy traf.

Mi się udało trafić 50 (+w trakcie jeszcze 15, wiec 65 razem) darmowych gier w 40 thieves, ale zeby trafic taką ilość musiałam trafić na 5 symboli scattera (co automatycznie też dało wygraną 200 euro).


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - MAZIK - 28-04-2017 10:45

@[aero2]

Z gier które dają wieksza liczbe free spinów Np Old Fisherman - mozna tam trafic 140 Free spinów w bonusie + sporo dodatkowych free spinow podczas bonusowej rundy.



* Za ten układ filmie gracz powinien dostac około 100 Free spins ale grał tylko na 10 lini zamiast na 20 pełnych płatnych liniach )
Pozatym gry ktore lubią w bonusie powtarzac free spiny / dokładac to np : Gold Persia

Jak cos wiekszego wygrasz na slocie po Free grach - ja najczesciej zmieniam - mozna też uderzyc jeszcze z 10 - 15 razy sprawdzic czy nie powtórzy wygranej - Kazdy ma swoje strategie.
Czy grasz recznie czy automatem to nie ma żadnego wpływu na wygrane - Kwestia jak komu wygodniej. Gierka Savana Moon również czesto lubi dokladac sporo kolejnych darmowych gier w bonusie.

[Obrazek: n4faz4.png]


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - aero2 - 28-04-2017 13:15

Dzięki za odpowiedzi, spróbuję dzisiaj, może coś siądzie.Big Grin


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - Martinuss - 28-04-2017 14:44

@[aero2]

Daj znać jak pójdzie Big Grin


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - aero2 - 28-04-2017 22:59

@[MAZIK]
Dzięki wielkie za polecenie slotu Savana Moon 30 darmowych spinów wpadło i oto efekt:
[Obrazek: wygranajp_aawewha.jpg]
@[Martinuss]
Daje znać.Smile