Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. (/Temat-Stake7-com-automaty-ruletka-Wplac-5%E2%82%AC-graj-za-35%E2%82%AC-144113)



RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - Hybrid1990 - 20-04-2017 23:05

Temat jest wystawiony w refbacku, zgodnie z regulaminem, jeszcze raz zrobisz jakąś nagonkę na tamten temat, to odpoczniesz sobie od forum na jakiś czas. Ostatnie ostrzeżenie.
Przestań się zachowywać jakbyś był Panem i jedynym władcą tego kasyna.


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - Martinuss - 20-04-2017 23:05

@[DC1]

Dla mnie to nie jest normalne, Ty się starasz a jakiś ch#j za przeproszeniem sobie przyjedzie, z@pierd#li grafiki i gra głupiego że nie wie o co chodzi...
Jaki moderator? On nie widzi po datach, ze TWÓJ był pierwszy?


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - DC1 - 20-04-2017 23:07

Usunął grafikę, więc i ja kończę dyskusję. Do tematu nic nie mam. Dzięki.

Edit: Do treści nic nie mam. Mam do dublowania tematów, bo to szczeniackie zachowanie, a bronienie go to już farsa.
Próbuj dalej robić ze mnie tego złego. Na pewno nie masz w tym interesu. Wink


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - broofie - 20-04-2017 23:48

No cóż, nie wiedziałem, że mój temat w którym oferuje 15% zwrotu z dokonanej wpłaty wywoła tyle krzyku. A może to i lepiej.
Szczeniackim zachowaniem nazywasz użycie ogólnodostępnych grafik w sieci nieobjętych jakimikolwiek prawami autorskimi. Przypisujesz sobie treść graficzną ponieważ ty użyłeś jej wcześniej niż ja. Bardzo logiczne uzasadnienie. Wnioskując po twoich postach jesteś łachy na refy i tyle.

@down
Może ty też byś stał gdybyś przestrzegał regulaminu. Widzisz, każdy trzeźwo myślący człowiek będzie wiedział kto ma rację. A ty dalej edytuj posty w przekonaniu, że nikt tego nie zauważy Wink


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - DC1 - 20-04-2017 23:57

Bezczelnie ukradłeś grafikę zrobioną przeze mnie, zdublowałeś mój temat i wciąż równie bezczelnie kłamiesz schowany za plecami moderatora. Zajmij się teraz tłumaczeniem refbacków supportowi stake7, ja dyskusję zakończyłem.


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - MAZIK - 21-04-2017 00:02

W tym momencie robicie mega offtopic i rozmywacie temat . Miło by było jakbys którys z moderatorów usunoł zbędne posty które nic nie wnoszą a do takich rozmów pobocznych macie PRIV. Widze ze bałagan sie zrobil przez co wątek robi sie mało przejrzysty.


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - fusek - 21-04-2017 04:22

(20-04-2017 23:57)DC1 napisał(a):  Bezczelnie ukradłeś grafikę zrobioną przeze mnie, zdublowałeś mój temat i wciąż równie bezczelnie kłamiesz schowany za plecami moderatora. Zajmij się teraz tłumaczeniem refbacków supportowi stake7, ja dyskusję zakończyłem.
Rozumiem ze napisales do supportu i zglosiles forumowicza?


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - WbijamWsocializm - 21-04-2017 05:47

(20-04-2017 17:24)yazir napisał(a):  [Obrazek: Screenshot_1.png]

Idziemy pić, ja stawiam Jerk2


WooooW Big Grin


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - DC1 - 21-04-2017 10:13

Nie muszę, wypłynie samo. Ruch jest weryfikowany.

Coś ode mnie - pograne za wkład własny. Jak ktoś wykorzystał bonus to można spróbować i tak.

[Obrazek: rOUCx9Z.png]


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - poca66 - 22-04-2017 16:49

Pierwszy raz w życiu udało mi się coś wygrać, obrót już prawie zrobiony. Dzięki wielkie. Big Grin

[Obrazek: wVtQSNf.png]