Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Kupie] Wrzucenie mojego posta na Twój blog/strone PPI :)! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Kupie] Wrzucenie mojego posta na Twój blog/strone PPI :)! (/Temat-Kupie-Wrzucenie-mojego-posta-na-Twoj-blog-strone-PPI-144107)



[Kupie] Wrzucenie mojego posta na Twój blog/strone PPI :)! - Anett1990 - 11-02-2017 18:15

1.Nazwa przedmiotu : Wrzucenie mojego posta na Twój blog/strone do zarabiania PPI.
2.Opis przedmiotu : Witam Tongue uprzejmie prosze juz na wstepie o nie zniewazanie mnie i mojego pomyslu a komentarze niech pisza osoby zainteresowanie lub takie ktore mialyby odrobine checi aby pomoc Smile od 2 tygodni staram sie bezcelowo wbic ten pierwszy lead na PPI na Cinstaller stworzylam strone linkowalam blablabla i tak niestety nic nie wyszlo dlatego w celach motywacyjnych chcialabym sprawdzic jak moj wlasno napisany post sprawdzi sie na Waszej stronie jesli chcielibyscie wrzucic mojego posta wlasnie do siebie z moim linkiem PPI. Co do ceny to oczywiscie mozemy sie dogadac piszcie komentarze i swoja cene za tydzien wyswietlania mojego posta u Was, interesuje mnie zakup wrzucenia posta na strony ktore juz faktycznie cos zarabiaja bo chcialabym zdobyc upragnionego pierwszego leada. Dodatkowo prosze tylko aby odzywaly sie osoby ktore posiadaja strony zagraniczne na wykupionym hostingu. Chyba nic nie pominelam a jesli tak to zapraszam do pisania komentarzy lub pw z propozycjami i jeszcze raz prosze o odrobine wyrozumialosci mam nadzieje ze chociaz na to moge tutaj liczyc a nie na hejty Tongue
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : tutaj badz pw Smile!
5.Cena : Do uzgodnienia, jednak nie chcialabym zaplacic 20zl za to zeby ktos umiescil posta na swoja strone na kilka dni Tongue
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew bankowy


RE: [Kupie] Wrzucenie mojego posta na Twój blog/strone PPI :)! - Anett1990 - 12-02-2017 09:17

Zadnego chetnego dobrego czlowieka nie ma do wykonania tego zadania xD?


RE: [Kupie] Wrzucenie mojego posta na Twój blog/strone PPI :)! - Anett1990 - 13-02-2017 17:16

0 chetnych, do kosza ;/


[Kupie] Wrzucenie mojego posta na Twój blog/strone PPI :)! - Hybrid1990 - 19-04-2017 07:56

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.