Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zrobić konto w USA FACEBOOK ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak zrobić konto w USA FACEBOOK ? (/Temat-Jak-zrobic-konto-w-USA-FACEBOOK-144041)



Jak zrobić konto w USA FACEBOOK ? - krzysiu7550 - 09-02-2017 23:14

Jak w temacie !


RE: Jak zrobić konto w USA FACEBOOK ? - dazy19 - 09-02-2017 23:21

Amerykanskie dane + amerykanskie ciasteczka + amerykanskie grupy i jestes u celu Smile


RE: Jak zrobić konto w USA FACEBOOK ? - ged321 - 09-02-2017 23:45

Sprecyzuj co to znaczy "w USA FACEBOOK"


RE: Jak zrobić konto w USA FACEBOOK ? - makecash - 10-02-2017 00:40

Chyba autorowi chodzi o zalozenie konta na fejsie zeby bylo jakby byl amerykaninem...

Ciezki temat, poniewaz z darmowych vpnów jezeli chodzi o IP USA wszystko niemal poblokowane...
Nie wiem jak to sie ma na platnym vpnie, pewnie nie sa wszystkie poblokowane.

Na jakims darmowym robilem konto to po zrobieniu go automatycznie mi fb zbanowal konto.


RE: Jak zrobić konto w USA FACEBOOK ? - koneser00 - 22-02-2017 01:41

ja nie wiem gdzie macie problem Hola VPN i lecisz


RE: Jak zrobić konto w USA FACEBOOK ? - GaaraP - 22-03-2017 23:11

płatny vpn i nie ma problemu.


RE: Jak zrobić konto w USA FACEBOOK ? - jemm - 22-03-2017 23:17

(10-02-2017 00:40)makecash napisał(a):  Chyba autorowi chodzi o zalozenie konta na fejsie zeby bylo jakby byl amerykaninem...

Ciezki temat, poniewaz z darmowych vpnów jezeli chodzi o IP USA wszystko niemal poblokowane...
Nie wiem jak to sie ma na platnym vpnie, pewnie nie sa wszystkie poblokowane.

Na jakims darmowym robilem konto to po zrobieniu go automatycznie mi fb zbanowal konto.

Cyberghost chyba jeszcze działa pod FB

lub robisz tak.

szukasz świeżej listy Proxy (adres + port)

wchodzisz w Panel sterowania -> Sieć i Internet -> Opcje Internetowe -> Ustawienia Sieci Lan -> Zaznaczasz "użyj serwera proxy" wklepujesz IP + port i gra