Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skąd wziąć naturalne fotki dziewczyn na fake konto FB? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Skąd wziąć naturalne fotki dziewczyn na fake konto FB? (/Temat-Skad-wziac-naturalne-fotki-dziewczyn-na-fake-konto-FB-144032)

Strony: 1 2


Skąd wziąć naturalne fotki dziewczyn na fake konto FB? - dawkos23 - 09-02-2017 20:31

Jak w tytule. Jakieś za free. Tylko nie jakieś pozorowane tylko takie wyglądające na naturalne. Smile


RE: Skąd wziąć naturalne fotki dziewczyn na fake konto FB? - Itachi198 - 09-02-2017 20:33

Polecam https://vk.com/people
Pomogłem? Daj Reputka Big Grin


RE: Skąd wziąć naturalne fotki dziewczyn na fake konto FB? - American Jewelry - 09-02-2017 20:36

Nie radzę brac ich z internetu, jak juz to może jakąś modelke czy cus żeby nikt sie nie skapnął
Ja wziełabym z nk lub facebooka
wpisujesz pierwsze lepsze dane i bierzesz to zdjecie ktore ci sie podoba ;D

Możesz jeszcze skorzystać z weheartit.com


RE: Skąd wziąć naturalne fotki dziewczyn na fake konto FB? - dawkos23 - 09-02-2017 20:40

(09-02-2017 20:36)American Jewelry napisał(a):  Nie radzę brac ich z internetu
Ja wziełabym z nk lub facebooka

A z nk czy FB to nie jest z Internetu Smile


RE: Skąd wziąć naturalne fotki dziewczyn na fake konto FB? - bambobumpl - 09-02-2017 20:43

Ja z kumplem obczailiśmy dość nietypowy sposób. Bierzemy fotki z instagrama. Wchodzisz na stronę insta, wpisujesz tam odpowiedni hashtag np: #fitgirl czy coś takiego, i przewijasz tylko w dół miliony zdjęć, wybierasz najlepsze oczywiście te, które są wrzucane z kont, które mają mało followersów i mało tych tam instagramowych polubień. Jak już znajdziesz insta takiej dziewczynki masz fajne zdjęcia i co najważniejsze, kilka zdjęć tej samej osoby co daje Ci większą wiarygodność. Nie wiem jednak, czy przez to nie można dostać szybciej bana. Trzeba bardzo uważać, jakie zdjęcia się wrzuca potem na fake.


RE: Skąd wziąć naturalne fotki dziewczyn na fake konto FB? - American Jewelry - 09-02-2017 20:43

(09-02-2017 20:40)dawkos23 napisał(a):  
(09-02-2017 20:36)American Jewelry napisał(a):  Nie radzę brac ich z internetu
Ja wziełabym z nk lub facebooka

A z nk czy FB to nie jest z Internetu Smile

Odradzam brac z internetu ale jak juz ma brac to polecam z...


RE: Skąd wziąć naturalne fotki dziewczyn na fake konto FB? - dawkos23 - 09-02-2017 20:54

Jakieś inne propozycje? Są jakieś stockowe foty pewnie Smile


RE: Skąd wziąć naturalne fotki dziewczyn na fake konto FB? - Karamber - 17-03-2018 14:21

a jak z legalnościa ?Tongue


RE: Skąd wziąć naturalne fotki dziewczyn na fake konto FB? - Itachi198 - 17-03-2018 14:26

Szukacie dziewuchy z jakiejś Korei Północnej czy innego Iranu i niby kto ma Was pozwać? Lol


RE: Skąd wziąć naturalne fotki dziewczyn na fake konto FB? - precell - 17-03-2018 14:40

W pisujecie w G "ewhore pack" i przebieracie jak w ulęgałkach ;-) Tylko nie bierzcie zdjęć które ja już wziąłemJerk