Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Clixsense problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Clixsense problem (/Temat-Clixsense-problem-143974)



Clixsense problem - moudyyy - 08-02-2017 18:10

Witam mam problem z clixsense i rozwiązywaniem ankiet

wywala mi taki błąd, że nie klasyfikuje się do ankiety.
Jestem w programie 3 tygodnie nowe anikiety się nie pojawiają a ja w jednej nie mogę uczestniczyć


[Obrazek: clixsensee.png]


RE: Clixsense problem - Pallado - 08-02-2017 18:37

To nie jest ankieta tylko przycisk do ,,manualnego" sprawdzania czy takowe są dostępne Wink Wypełniłeś w ogóle surveys profile? Bo 3 tygodnie bez ankiety nie jet za bardzo normalne Wink


RE: Clixsense problem - Tiger_GG - 08-02-2017 19:15

"3 tygodnie bez ankiety nie jet za bardzo normalne" z mojego doświadczenia muszę powiedzieć że 3 tyg bez ankiet nie jest również za bardzo nienormalne.
Pewnie mój profil kiepsko wypełniłem.

moudyyy jak będą pytać w ankiecie czy pracujesz w którejś z wymienionych branż zaznacz że nie, u mnie to pomogło i się częściej kwalifikuje.


RE: Clixsense problem - Ripos - 08-02-2017 19:47

Ewentualnie może być również tak, że wypełniłeś profil inaczej a inaczej wypełniasz ankietę, np w profilu masz, że nie byłeś nigdy żonaty a w ankietach zaznaczasz, że jesteś w związku nieformalnym. Jak dalej się tak utrzyma(brak ankiet) to polecam zamknąć konto poczekać trochę i zrobić nowe(mnie nie zablokowali, ankiety przychodzą i wypłaty też Smile ). Uzupełnić je właściwie + zapisać sobie uzupełnienia np w wordzie i przy wypełnianiu ankiet trzymać się tego.


RE: Clixsense problem - moudyyy - 08-02-2017 21:24

(08-02-2017 19:47)Ripos napisał(a):  Ewentualnie może być również tak, że wypełniłeś profil inaczej a inaczej wypełniasz ankietę, np w profilu masz, że nie byłeś nigdy żonaty a w ankietach zaznaczasz, że jesteś w związku nieformalnym. Jak dalej się tak utrzyma(brak ankiet) to polecam zamknąć konto poczekać trochę i zrobić nowe(mnie nie zablokowali, ankiety przychodzą i wypłaty też Smile ). Uzupełnić je właściwie + zapisać sobie uzupełnienia np w wordzie i przy wypełnianiu ankiet trzymać się tego.

Ta opcja jest chyba najbardziej prawdopodobna bo wypełniałem to na chybił trafił i może to jest przyczyna, dzięki mam nadzieje że na nowym koncie mnie nie zbanują

Ps: na marginesie spytam ile wam zajmuje dotarcie do minimalnej stawki wypłacenia wynagrodzenia za robienie ankiet z miesiąc dwa czy lepiej aby wyciągnąć te 8 dolców?


RE: Clixsense problem - Ripos - 08-02-2017 22:08

Od nowego roku jest kurcho przynajmniej u mnie tylko 12 dolców, a normalnie to około 15-20$ w miesiąc da rade. Oczywiście jakbyś robił taski i klikał we wszystkie reklamy to byłoby o wiele wiele więcej. Chociaż od momentu formatu na komputerze Crowdflower mi nie działa niestety na clixsensie. W sumie nie wiem co może być przyczyną może wy wiecie ? Wink


RE: Clixsense problem - tokadam85 - 10-02-2017 22:40

Przy prawidłowej konfiguracji (surveys profile) 8 $ nie powinno zająć więcej niż 3 dni.Lipa że PayPal się wycofał.Pewnie NeoBux następny w kolejce Sad


Clixsense problem - Artinesse - 02-03-2018 14:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.