Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik ~SHF~ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik ~SHF~ (/Temat-Dziennik-SHF-143942)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 25-05-2017 22:57

Nisze są w trakcie przygotowania do promowania Wink Zajmie to do końca tygodnia ale myślę, że będzie wszystko gites. Apki z publish_actions ruszyły pełną parą. Całkowity plan działania się zmienił. Odnalazłem nowe powołanie w programowaniu czyli programowanie w C++, rozstrzaskałem C++ elegancko podstawy i teraz przechodzę na VC++ żeby jakieś aplikacje okienkowe zrobić, może to bd gierka, moze jakis programik. W C++ testowalem biblioteke <windows.h> i podstawowe funkcje typowego przechwytywania klawiatury (nie mylić z keyloggerem) po prostu testowalem wszystko u siebie czy ładnie śmiga Wink Gra Milionerzy v1.0 zrobiona do końca no ale typowe poprawki muszą zostać wprowadzone po zapoznaniu przez wykładowcę Wink







RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 06-06-2017 23:50

Gra Milionerzy v1.1 została ukończona. W skali 1-100% została oceniona na 80% (kosmetyka programu kulała lecz wszystkie funkcje wymagane były zaprogramowane). Na zaliczenie na 100% musiałbym połączyć VB z PHP+MYSQL. Wynik i nick gracza, zapisywałbym się w serverze, a następnie ranking wyświetlany byłby na stronie WWW. Wink Jak na pierwszą pseudo-gierkę, wręcz zrobioną na sztywno to i tak dobrze jak 80% Big Grin

Nic a nic nie zarabiałem, bo miałem tysiąc pomysłów co gdzie jak zrobić itp a nic nie realizowałem. Obecny plan, który już wrzuciłem w plan to:

-1 post dziennie (zgodnie z wymaganimi SEO);
-reklama FB;
-reklama YT lub inny Social Media;
-reklama w Google;
// czasami jakieś vlepki starego typu Pastebin/JustPaste.it

Od jutra spróbuję zrobić masówkę pod PPA, 5x blogów na blogspocie z przygotowanymi ponad 50 postami. Na zagranicę to uderzam w serwis AstroCash. Stary ale jary Big Grin no, a pod Polskę to zostaję na MyEforsa.pl Wink


Nuta na dzis [stara ale jara]





RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 11-06-2017 13:46

Pół-automat został uruchomiony Wink Wkońcu wpadł na ME lead motywacyjny +2.50 zł, przez co od dłuższego czasu była wielka jedna BIDA! (jest dalej ale ciii...) Czekam na poradnik od pewnego usera tego forum Wink Mam nadzieję, że pomoże mi to ruszyć z większym hajsem niż tym co mam dotychczas.

Wczoraj wpadł lead za 66.00 zł przy inwestycji 5 złotych Wink Obstawiłem poprawnie wynik Polska - Rumunia 3:1 (ss w galerii).

Co dziś zrobiłem?
-kolejny post dodany automatycznie (dodałem posty na cały miesiąc i zaplanowałem je w WordPressie),
-spamming w Guglach 2
-spamming FB 2
-poszły filmiki na social media w ruch także Big Grin


Portfel na MyEforsa: 15.00 zł / 1.500 zł

Co do skryptu w PHP, który był zlecony to jest w budowie Wink Mam dużo na głowie bo kolokwia 4 ale damy rade JerkJerk
.....no i hapajcie nutkę na dzisiaj Big Grin





RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 13-06-2017 22:52

Do swojego zarobku od dzisiaj dorzucam PPI Wink Na dniach dam raport z postępów itp Smile Co do bloga na ME to liczba UU leci w górę Big Grin


RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 18-06-2017 16:53

No i wkońcu coś ruszyło. Cierplowść chyba popłaca hehe Big Grin

Przez ostatnie dni byłem niedostępny, w życiu codziennym miałem dużo do załatwienia :/ No ale trzymam systematyczność a na blogu planner postów działał pomyślnie Wink 1 post dziennie na bloga jest dodawany więc można powiedzieć półautomat śmiga. Do swojego zarobku dorzuciłem PPI dzięki pomocy jednego z użytkowników ZC. O postępach będę pisać na dniach, narazie robię zapleczę + szykuję posty na bloga na kolejne tygodnie!

Portfel na MyEforsa: 62.00 zł / 1.300 zł (cel się zmniejszył bo z długu zostało oddane -200 zł Big Grin)
Zarobek za usługi: +110 zł / 2-3 minuty roboty Wink Dostałem zlecenie za konkretną kwotę, naprawę dziurawego skryptu jednego z serwisów. Błędy pojawiły się w panelu logowania, gdzie brakowało pare instrukcji warunkowych sprawdzających odpowiedni segment informacji podanych przez użytkownika. Czyli na polskie... SQL Injection by zadziałał spokojnie. Błąd naprawiony no a hajs szybki wpadł !

PPI: 0.00$ - tworzę zaplecze ! Wink

Zapowiadają się ciężkie dwa tygodnia i dla zarobku i dla studiów Big Grin No wkońcu kolokwia cn ? Smile

Jeżeli masz jakieś uwagi / pomysły/ propozycje to daj znać! Z chęcią przetestuję/pogadam na ten temat Wink Jestem otwarty na wszystkie propozycje!

Nutka na dziś:





RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 27-06-2017 00:56

Kolokwia i kolokwia Big Grin Trzeba było zakuwać Wink Więc czasu trochę nie było no ale leady wpadały. Projekt Milionerzy w VisualBasic został skończony i zaliczony na projkecie . Więc officjalnie mogę zamknąć pracę nad tym projektem. Mogę spokojnie skupić się dalej na blogu i PPI. Co do PPI zbieram cały czas zaplecze Wink

Portfel na MyEforsa: 82.50 zł / 1.300 zł

Ktoś jakieś ma uwagi/pytania to zapraszam do konwersacji Wink


RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 30-06-2017 13:18

Do 5 lipca może być lekko zawieszony dziennik ze względu na ostatnie kolokwia Smile

Twoje saldo: 101,50 zł -> zawsze to coś będzie na 95 Big Grin

Ostatnio bardzo ładnie wpada CR więc co nie co wpada Big Grin Big Grin


RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 02-07-2017 23:59

Szybka wypłata na 95 Smile

[Obrazek: image.png]


RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 08-07-2017 12:14

No i wkońcu nadszedł wolny czas, bardzo dużo wolnego czasu Smile Reset tego chaosu co był teraz, a początek czegoś nowego ! Wink Zapraszam do dziennika o zarabianiu na SUB/SMS w postaci pozycjonowania, social media, lp, blogu i spamowaniu, vlepkach (o apkach na pewno będzie wzmianka) itp itd Big Grin podziękowania oczywiście dla wszystkich, z którymi nawiązałem kontakt i współpracę na PW Wink Oby tak dalej!

+127 zł doszło na konto Smile więc coraz mniej długu do spłacenia Wink


Dziennik ~SHF~ - Hybrid1990 - 08-07-2017 13:26

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.