Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik ~SHF~ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik ~SHF~ (/Temat-Dziennik-SHF-143942)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 16-04-2017 21:51

No a dzisiaj co robiłem? Tylko spam jedną niszą! Zajeło mi to z 30 minut, a reszte dnia wyruszyłem w gości.

Więc no pierwsze powroty hajsów idą powolutku ! +11.50 zł Big Grin

[Obrazek: shf.png]


Nutka na dzisiaj Wink





Także myślę, czy by nie uruchomić snapchata pod ten temat. Zawsze to jakieś snapy na MyStory by się pojawiły z dziedziny programowania bądź earning'u. Co Wy o tym sądzicie ? Smile


RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 18-04-2017 19:29

Dzisiaj nie robiłem kompletnie nic aż do tej godziny 20:30 Smile Wpadł lead jeszcze +11.50 zł z tej niszy, która promowałem. Dzisiaj także będę promować tą niszę na FB oraz innym social media. Także ostatnio zainwestował 2 dychy w STS.pl Big Grin i coś tam sobie powoli obstawiam. Nawet idzie jako tako, ale do przodu ważne.

W planach także realizacja jakiegoś projektu, myślę cały czas nad jednym z programików, który mógłby przynieść jakiś dochód oraz projekcie pod suby.


[Obrazek: image.png]

[Obrazek: image.png]

[Obrazek: image.png]

Nutka na dziś Smile
22





RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 20-04-2017 00:45

Dzisiaj poszedł spam po grupach Wink Coś powoli zaczyna ruszać. Bardzo mnie to cieszy. Dzisiaj 2x leady, 1x 11.50 zł a drugi 2.50 zł Wink

Łącznie już: 44.50 zł na MyeForsa Smile Powoli ale do przodu. W planach 2 projekty, 1 z nich to IVR drugi to real content z własną stawką. Jaką? Okaże się na dniach!!!

Jaki cel mojego zarabiania?
-MOTO !!!! Celuję w 125ccm3 CBR'ke lub jakiś inny model. Wszystko zależy od finansów Wink

Plany na jutro (w sumie to dzisiaj już):
-ostre promowanie w Google,
-spamik kolejny na FB,
-spam w innych Social Media,
-realizacja prywatnej sieci affilacyjnej? (nwm jak to nazwać dokładnie, ale coś bardziej dla znajomych, którym pokażę podstawy zarabiania itp itd Wink )

Nutka na dziś:





RE: Dziennik ~SHF~ - mahuzz - 20-04-2017 09:09

CBRka fajny sprzecik ale 4t, nie wolalbys 2suwa? Większa moc, ale pierdzi i śmierdzi, że tak powiem Big Grin pozdro, obserwuje!


RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 22-04-2017 00:27

Jeden dzień się nie odzywałem. Niestety miałem problem z Internetem ale wpadł 1 lead ze stawki 11.50 zł, a piątkowy dzień był całkiem udany w porównaniu do poprzednich. Aż 2x leady 11.50 zł + 1x lead 2.50 zł SUB (może jutro odnowienie heh Big Grin)

[Obrazek: myef.png]


Tak więc piątek udany mimo zerowego promowania. Cały czas wszystko pada z jednej niszy. W tą piękną sobotę mam zamiar przyspamić dalej tą niszą + nową, którą znalazłem dzisiaj Wink

Jak widać popyt jest na to, więc myślę, że coś z tego zarobię na dniach i dniówki utrzymają się minimum 1 lead dziennie, a za jakiś czas skoczą na 3-5 leadów dziennie. Mój nowy cel jaki obrałem to zdobyć i utrzymać dniówkę w wysokości 40-50 zł.

[Obrazek: xxxx.png]

Moje obecne saldo konta to: 81.50 zł 222


Nutka na dzisiaj:





RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 23-04-2017 23:57

Niestety przez ten czas zero leadów. Stan konta cały czas na poziomie 81.50 zł. Udało mi się zdobyć zlecenie od jednego z klientów na dietę + plan treningowy (dieta pod redukcję) tak więc na tygodniu wpadnie "lead" w kwocie stówki Wink

Dzisiaj niestety bez nutki Sad wszytko na spokojnie! Smile


RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 24-04-2017 22:49

Dzisiaj coś spowrotem ruszyło Wink Wpadły 2 leady z subów więc no dobry początek weekendu. Także wróciłem po krótkiej przerwie na siłkę Wink no i przyjąłem pierwsze zlecenie na ułożenie diety na redukcję. Lead jednak wpadł w wysokości 60 zł Jerk2

Tak więc dzisiaj zarobiłem kwotę: 70 zł !!! 222

Dniówka dzisiaj piękna *-* oby takich więcej hehe !!!


[Obrazek: eforsa.png]JerkJerk

Jeżeli macie jakieś pytania lub sugestie to z chęcią zapraszam do udzielania się! Idea


RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 25-04-2017 23:08

Niestety kolejny dzień nie przyniósł żadnego zysku Sad Dzisiejszy dzień był spędzony na nauce do kolokwium z programowania, który został pomyślnie napisany.

Przygotowane zostało:
-nowy projekt związany z IVR (bardzo słabe promowanie, ale może coś ruszy na dniach),Jerk2

W trakcie jest tworzona zamówiona dietka. Dzień zaliczam to udanego dnia mimo zerowego zysku na MyEforsa. W planach kolejne pomysły projektów, niektóre związane z PPA. Na dniach będzie trzeba wszystko uporządkować i konkretny cel objąć bo takie gdybanie to, tamto itp nigdy nie przyniesie konkretnego zarobku a ochłapy. No a moim głównym celem poza CBR jest dniówka 40-50 zł.

Nutka na dzisiaj Wink





RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 26-04-2017 23:22

Dzisiaj nic a nic kompletnie nie robiłem Wink Kolejne kolokwium tylko tym razem z algorytmów i strukturów pisałem Smile Myślę, że zaliczenie siądzie no ale nie zapeszam!

Wpadł 1x lead z odnowień na stawce 2.50 zł.

Stan konta: 94.00 zł Smile

Dzisiaj niestety bez nutki i szczegółów Sad No ale za to jutro wieczorem będzie dużo konkretów!!! Wink


RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 16-05-2017 19:57

Z góry przepraszam za ciszę, która tu wystąpiła. Bardzo dużo wówczas się działo Wink Wypłacona z MyEforsa kwota była a wysokość 115,50 zł. Wink Miałem bardzo dużo kolkwium i wręcz zakuwałem i nie poświęcałem zarobkowi z neta czasu. Także wróciłem po przerwie bardzo krótkiej na siłownię i treningi MT.

Inwestycje:
-blog (caly czas stoi zwarty i gotowy),
-spalacz tłuszczu Smile trzeba ładnie brzuszek do wakacji z małego tłuszczyku oczyścić,
-pierwsze autko (na dniach będę dokonywał zakupu),

Realizacja:
-kolokwia zaliczone,
-nowe 2 nisze do zrealizowania,
-w budowie mini blog na BS, na którym będę zamieszczał plany/realizacje moich projektów w PHP/VB (możliwe, że jakieś mini boty, programy się znajdą jak czas pozwoli i umiejętności),

Także powtórzyłem materiał z zakresu PHP i Visual Basic. Gierka na zaliczenie w VB jest w 90% zrobiona, prosty programik, jeszcze tylko poprawki graficzne.

Moim obecnym celem jest zebranie cashu na PALIWO! Big Grin Big Grin Big Grin

Stan portfela na ME: 10,00 zł

Teraz będzie się działo Wink Nie przegap tego dziennika Big Grin

Nuta na dziś: