Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik ~SHF~ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik ~SHF~ (/Temat-Dziennik-SHF-143942)

Strony: 1 2 3


Dziennik ~SHF~ - shf - 07-02-2017 21:33

Witam wszystkich serdecznie. JEstem z Wami od grudnia 2016 roku Wink Postanowiłem się zmobilizować i założyć dziennik w celach motywacyjnych. Pierwszy raz zarobkiem miałem doczynienia w 2013 roku gdzie cisnąłem na PPA. Nie będę pisał ile w netach zarobiłem bo nie po to przyszedłem zakładać dziennik. Przede wszystkim mam zamiar zmotywować się do ponownej systematycznej pracy. Wkład początkowy to 0 złotych. Czyli pierw muszę zarobić sobie na domenę i hosting.

Miałem wcześniej starą domenę i hosting więc wykorzystam to do jednego z projektów.

Jakie plany na najbliższy miesiąc ?
-Na pewno zreazlizować projekty, które na dniach przemyślę od A do Z. Głównym celem jest zarobienie do końca tego miesiąca pierwszych 500 zł.

Jutro pojawi się post z konkretnymi działaniami ! Do usłyszenia panowie i panie ! Big Grin

PS: Liczę na opinie, rady od Was Wink Każdy post od Was jest dla mnei ważny!


RE: Dziennik ~SHF~ - Wojtek574 - 07-02-2017 22:06

Życzę powodzenia i dużo dolarów Big Grin A tak w ogóle na czym będziesz zarabiał ? Wink


RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 15-02-2017 16:47

Przepraszam za opóźnienia. Sprawy rodzinne, kłopoty itp :/ Ehhh.... + sesje no i wszystko się skumulowało w takim pięknym miesiącu jak Luty Sad No ale co nie zabije to wzmacnia ! Smile

Po "łebkach" udało mi się zrealizować mój projekt. Przyniósł on około 100 zł na MyLead. Domena i server się zwrócił heh Smile więc jest dobrze!

-Uderzam obecnie w SUBY na MyLead, myślę coś o filmach Wink Myślę, aby zarobić i zrobić real content + nie łąmiąc prawa o prawa autorskie. Mam pare pomysłów do przemyślenia,
-moim drugim celem jest uderzenie w ClickBank, trzeba coś nowego szarpnąć bo całe życie na spamie nie będe siedział :/

Plany na luty? -Bardzo i to bardzo przydałoby się zarobić chociaż z 200 zł. Przez problemy jakie wynikły i strata ponad 2 tygodni zmniejszam pułap z 500 zł na 200 zł.

Dziękuję serdecznie za miłe słowa przedmówcy Wink Postaram się nie zawieźć.


RE: Dziennik ~SHF~ - adi_hq - 15-02-2017 17:20

Nieźle, trzymaj tak dalej. Powodzenia!


RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 26-02-2017 02:50

Plan na najbliższy miesiąc marzec już gotowy! Przede wszystkim lecimy z zwiększeniem portfela w serwisie MyLead. Myślę, że program jaki użyję to program pod filmy online ale to nie będą żadne fake streamy filmów czy cos w ten deseń Wink

Kolejnymi w planach będzie:
-zainteresowanie się ClickBank'iem,
-dokończenie kursu programowania w C++,
-zamówienie Arduino i zbudowanie własnego robota,

Chcę rozwijać się nie tylko na podłożu zarobkowym ale też hobbistycznym ! Big Grin

Pierwsze promowanie ruszy dzisiaj z samego rana w niedzielę Wink Będę opisywał postępy itp ! Smile


RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 02-04-2017 00:59

Długo nie pisałem ale dużo się działo, pomyslałem, że ogarnę real content. Tworzę produkt, a następnie go sprzedaję. Tworzę do niego kampanie reklamową i liczę leady i hajsy. Jak narazie wszystko idzie w dobrym kierunku Wink


[Obrazek: shf.jpg]


Zarobek pozwolił mi na zakup nowego sprzętu Wink ip SE Big Grin

Co w planach ?
-dalsza realizacja real contentu, idzie mi bardzo dobrze, lecz nie wyrabiam z projektami i pomysłami,
-blog pod suby cały czas nie ruszony :/ trzeba z tym ruszyć !
-dokończenie pisania gry na zaliczenie przedmiotu :c


RE: Dziennik ~SHF~ - Ventura - 02-04-2017 09:17

Zapowiada się fajny dziennik, szczególnie najnowszy update jest bardzo optymistyczny Wink
Czekam na kolejne wpisy.

Ps: Napisałem PW, mógłbyś zerknąć? Byłbym wdzięczny.


RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 06-04-2017 19:40

Dzisiaj:
-blog pod suby gotowy, dodany post oraz promowanie

Jeszcze dzisiaj zostaną dodane filmiki w serwis video. Jak zrobić filmik video nie będę opisywać bo raczej dość proste Smile

Cały czas myślę, nad jakąś gold niszą :/ żeby w szybkim czasie coś z subów ładnie zarobic. Na razie tylko sprawdza się mój real content, o którym mówiłem wyżej. Gdy już wszystko ustalę i ogarnę gold niszę to na pewno napiszę więcej szczegółów na ten temat.

Jak macie jakieś propozycje/rady itp itd to zapraszam do dyskusji Wink Po to tutaj jest ten dziennik!

Nuta towarzysząca:





RE: Dziennik ~SHF~ - shf - 15-04-2017 21:18

Minął tydzień. Był to jeden z najgorszych. Nie mogłem systematyczności wyrobić jak już pewnie widać po postach :/ Z góry przepraszam za to Sad Sad

Zaniedbałem strony i zarobki spadły na 0 złotych. Bida we wsi jak nieszczęście..... :/

Golden nisza dalej nie znaleziona. Wczoraj zrobiłem spam jedną z nisz, może z czasem coś wpadnie. Dzisiaj dodaję kolejny post na bloga i kolejne promowanie pójdzie w ruch ! Big Grin

Staty z MyEforsa:
Dzisiaj UU: 107 uu
Leadów: 0

Ruch na stronie spadł i trzeba go nadrobić Smile Myślałem też coś nad kolejnym real contentem jak ClickBank.

Co do wiedzy:
-powtórzyłem zagadanienia z PHP (zrobiłem mały projekt klasyczne logowanie/rejestracja/newsy/panel admina na zlecenie dla znajomego w ramach ćwiczeń),
-na dniach będę kończył grę Milionerzy w Visual Basic na zaliczenie przedmiotu, a następnie update mojego starego keyloggera, chciałbym go ulepszyć tak aby był później wykorzystywany jako "Opiekun" dzieci dla rodziców (własny programik opatentowany = $),
-myślałem o stworzeniu własnego silnika SKLEP ONLINE i zarobek z tego ale to dalszy pomysł,
-myślałem o własnej mini grze przeglądarkowej,

W większości to plany, staram się realizować wszystko ale pierw muszę zrealizować projekty z których będzie coś cashu bo bida i bida :/



Nutka na dziś Big Grin





RE: Dziennik ~SHF~ - Miedziany - 16-04-2017 00:41

Nutka dobra, często słucham Big Grin Powodzenia! Tongue