Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przelewanie bitcoinów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Przelewanie bitcoinów (/Temat-Przelewanie-bitcoinow-143933)



Przelewanie bitcoinów - Pallado - 07-02-2017 18:11

Witam. Mam pytanie bardziej z tych z natury ,,głupich". Chciałbym wsadzic trochę kasy w bitcoinach do hyip'a. Jako, że raczkuję z kryptowalutami to totalnie nie wiem jak to zrobić. Mam konto na bitbay,daną liczbę bitcoinów na nim no i konto w danym hyip. Teraz powinienem uzupełnić Bitcoin Account ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać ani co mam wpisać. Ktoś może to łopatologicznie wytłumaczyć początkującemu ?Wink

Edit: Już ogarnąłem. Do zamknięcia Wink


RE: Przelewanie bitcoinów - BTC-analityk - 07-05-2017 10:50

szukasz adresu bitcoin do wplaty w swoim programie hyip i kopiujesz go nastepnie idziesz do swojego konta bitbay i szukasz opcji -wyslij btc (send BTC) jesli znajdziesz ta opcje wklejasz tam adres btc z hyipu i wybierasz ile btc chcesz wyslac klikasz send-wyslij i tyle... czekasz tylko na potwierdzenia z sieci btc by kwota byla na twoim hyipie ( najczesciej 2-3 potwierdzenia sieci).

co do hypiu odradzam proponuje dzialanie na gieldach

pozdrawiam BTC-analityk