Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube i brak filmiku w wyszukiwarce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Youtube i brak filmiku w wyszukiwarce (/Temat-Youtube-i-brak-filmiku-w-wyszukiwarce-143912)



Youtube i brak filmiku w wyszukiwarce - Damkofr - 07-02-2017 12:55

Siemanko dziwna sprawa. Dodałem filmik na yt na niepubliczny dodałem do niego wyświetleń, like i komentów. Po ok 16 godzinach zmieniłem mu na publiczny. Po 24 godzinach od zmiany na publiczny nadal go nie maw wyszukiwarce yt.
Wpisuje cały tytuł i inne kombinacje i nie ma opcji go znaleziena.
To normalne że to tyle trwa to ostatni raz na yt działałem z 2 lata temu.
Filmik to typowe hacki.


RE: Youtube i brak filmiku w wyszukiwarce - GtFo - 10-02-2017 09:29

Z tego co wiem to yt blokuje filmy z hackami jak da sie tytul z frazami ktore yt blokuje. jaki dales tytul?


RE: Youtube i brak filmiku w wyszukiwarce - flown - 13-02-2017 11:22

Podpinam się pod temat, bo jestem w podobnej sytuacji. Co ciekawe wszystkie filmy pod hacki robie bardzo podobne (tytuły, opisy, tagi) - część pojawia się w wynikach, a część nie. Nie wiem jeszcze od czego to zależy Big Grin


RE: Youtube i brak filmiku w wyszukiwarce - alizen - 13-02-2017 11:28

u mnie jest tak, że zawsze gdy dodaje filmik typu "gra Hack" to ban w ciągu 15min wlatuje


RE: Youtube i brak filmiku w wyszukiwarce - flown - 13-02-2017 14:52

(13-02-2017 11:28)alizen napisał(a):  u mnie jest tak, że zawsze gdy dodaje filmik typu "gra Hack" to ban w ciągu 15min wlatuje

Bywa. Upewnij się, ze masz zweryfikowane telefonicznie konto na YT. Bez tego to nawet nie ma co wrzucać filmu.


RE: Youtube i brak filmiku w wyszukiwarce - GtFo - 13-02-2017 18:53

Zweryfikowane konto w tym przypadku nic nie da. Wystarczy nie dodawać do tytuły frazy "hack".