Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieograniczone możliwości internetu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nieograniczone możliwości internetu (/Temat-Nieograniczone-mozliwosci-internetu-143908)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nieograniczone możliwości internetu - tomek019 - 24-04-2018 19:52

Długo oczekiwany Update dziennika RolleyesIdea

Powiem wam że od mojego ostatniego wpisu minęło aż 8 miesięcy beka
I to dość przypadkiem dzisiaj tutaj zajrzałem, dzięki temu przypomniałem sobie że kiedyś prowadziłem właśnie ten dziennik. Swoją drogą była to ciekawa opcja. Teraz bardziej robię tzw "Zapis Stanu Gry" dla siebie który polega na tym że co kilka miesięcy (2-3 msc) robię notatke w telefonie dość obszerną o tym ile mam kasy, ile mam krypto, ile koparek, jakie biznesy teraz prowadzę, co posiadam, waga itd itp. Ogólnie wszystko co jest ważne i może ulec zmianie Lol

Jednym z powodów dlaczego przestałem prowadzić ten dziennik, jest to że nie chce wprost chwalić się już ile i gdzie zarabiam facepalm ale może uda się to robić również ciekawie opisując co w danej chwili robię i jakieś ogólne statystyki Lol

Nie zanudzając dłużej to podobnie jak rok temu nadal coś tam skapuje z FutureNet / FutureAdPro także tutaj jestem mega zadowolony że trwa to tak długo. Dzięki temu mogłem pójść dalej oraz rozwinąć swój portfel Kryptowalutowy.

Drugą podobną schematycznie firmą w której działam od wakacji 2017 jest też Rockwall Investments gdzie często odwiedzam właścicieli firmy (mam do nich 60km drogi) oraz mam stały wgląd w ich poczynania. Więc też jestem mega zadowolony jak się to rozwinęło i oby tak dalej bo zapewniło mi to po roku już fajne statystyki.

BitClub - tutaj totalna klapa jeśli ktoś nie poleca. W tym przypadku akurat nie polecałem ponieważ wolałem budować Team w dwóch wyżej wymienionych programach i jakieś tam drobne spadają. Bardzo Marnie Smile Lepiej już kupować sobie karty graficzne na sztuki i powoli samemu składać koparkę zamiast dokupować tam poole. Oczywiście tylko moje zdanie bo marketingowcy maja tam jak w raju Tongue

Koparki Kryptowalut - posiadam trochę koparek i co jakiś czas staram się je dokupować. Myślę też od dłuższego czasu nad kopalnią ale przy obecnej polityce Polski to napewno musi być w innym kraju. Nigdy nie wiadomo czy ktoś tutaj nagle nie odstawi szopki z rządu i nie wpadną do drzwi zabierając cały sprzęt o który później musiałbym się sądzić kilka lat.

Jako że za miesiąc mam już swój ślub to teraz jest mega ciężki okres jeśli chodzi o czas ale skoro już odświeżyłem starego kotleta to postaram się coś dodawać Big Grin Po ślubie będę również myślał o emigracji z tego kraju ale tutaj do końca nie podjąłem jeszcze decyzji jaki to miałby być kraj - na pewno coś z ciepłych miejsc facepalm

Chciałbym tutaj wspomnieć również o swoim kanalu na YouTube z którego jestem mega dumny. Mam niecałe 950 subskrybentów aczkolwiek jakość nagrań, głosu, miniaturek znacznie się poprawiły odkąd go założyłem. Założyłem również 2 dodatkowe kanały gdzie niebawem pojawią się filmy z innej tematyki ( Kanał z Grami oraz Kanał Stricte o Koparkach i Krypto ). Jeśli chcecie zajrzeć to zapraszam https://www.youtube.com/c/TomaszPawlik.

Kończąc już ten dzisiejszy wpis zostawie wam jeden z moich ostatnich filmów w których przeprowadzam wywiad z właścicielami Rockwall Rolleyes