Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieograniczone możliwości internetu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nieograniczone możliwości internetu (/Temat-Nieograniczone-mozliwosci-internetu-143908)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nieograniczone możliwości internetu - tomek019 - 06-07-2017 17:36

(06-07-2017 10:46)tomek7912 napisał(a):  Ile taka jedna koparka dziennie zarobi?

1. Zależy co wydobywasz
2. Nie sprzedaję codziennych urobków odrazu także też nie przeliczam w ten sposób, ale postaram się wam zrobić przelicznik na kilku krypto.


RE: Nieograniczone możliwości internetu - tomek019 - 30-07-2017 21:13

Ostatnio wystartował temat Rockwall Ivestments tak więc nie miałem zbytnio dużo czasu aby cokolwiek tutaj napisać. Ale tak w skrócie, byłem na wyjeździe w Pradze, robiłem PDF dla Rockwall oraz składałem koparki dla innych ludzi. Także masa roboty Smile

Proponuje zapoznać się z moim tematem na forum to po części wyjaśni czym tak bardzo byłem zajęty Cool
http://zarabiam.com/Temat-Rockwall-Investments-Kopalnia-Ethereum-Kup-Moc-Obliczeniowa-Mh-s-149029

Niedługo dodam nowy wpis z większą ilością szczegółów Huh


RE: Nieograniczone możliwości internetu - Sergio7 - 30-07-2017 21:32

Powodzonka! Wpadnij do mnie Wink


RE: Nieograniczone możliwości internetu - tomek019 - 03-08-2017 13:18

(30-07-2017 21:32)Sergio7 napisał(a):  Powodzonka! Wpadnij do mnie Wink
Dziekuje Smile Twój dziennik dość ciekawy i w tym wieku, gratki Smile !

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka


Nieograniczone możliwości internetu - tomek019 - 04-08-2017 05:43

Ok dzisiaj trochę o koparkach Smile a więc umówiłem się na oddanie 3szt w ręce klienta na sobotę, czyli już jutro, jak się okazuje koparka która ustawiłem w środę , wczoraj sobie przypomniałem o undervoltingu oraz o tym że nie sprawdziłem poboru mocy. Jak sie okazało pobierała dużo wiecej niż planowałem także dzisiaj bede przerabiał biosy na kartach i czeka mnie format windowsa aby postawić wszystko od nowa. Także czas do jutra a złożone 2/3 koparek przy czym żadna nie jest skonfigurowana Big Grin będzie dzisiaj ciężki dzień....

Myśle też nad przestawieniem kopania z exp+SC na ubiq ale to się jeszcze okaże Smile a to tylko ze względu na znajomego ktory ma własnego poola ubiq.

W następnych dwoch tygodniach czeka mnie złożenie następnych 5 koparek a najgorsze są w tym wszystkim stelaże. No ale lubię to robić hobbystycznie i jeszcze dobra kasa z tego leci Big Grin

Więcej niebawem ... Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Nieograniczone możliwości internetu - tomek019 - 18-08-2017 23:03

Szybki Update Cool

Przybyło ponownie kilka zrobionych koparek więcej w moim portfolio także jest dobrze a będzie jeszcze lepiej ponieważ teraz zaczynam składanie następnej koparki dla siebie Smile doszły mi już wszystkie podzespoły oprócz kart bo nadal myślę które zamówić ale prawdopodobnie wezmę coś z serji gtx1070.

Korzystam ostatnio z Automatu Bitbay firmy Intralogic do handlu kryptowalutami na Bitbay. Bot handluje za nas, czyli kupuje taniej, sprzedaje drożej i tak w kółko Smile Całkiem fajne i przyjemne z dobrymu ustawieniami na pełnej automatyzacji.

Rockwall Investments - tutaj podziało się dość sporo i wkleje szybki Update oraz ostatni mój wywiad z CEO.

Tarcze (matryce)
Jutro o godzinie 24:00 czyli z soboty na niedzielę zostaną oddane do użytku drzewa tarcz . Co jest tutaj ważne to fakt że po jego wprowadzeniu, jeśli ktoś ma pod sobą chociaż jedną osobę z wykupionymi tarczami ale sam ich nie posiada, straci poleconego w drzewku tarcz ponieważ pójdzie on Lvl wyżej jednocześnie tracąc z nich prowizje
Zachęcamy do ostatnich zakupów tarcz przed startem. Aby upewnić się że nikt i nic wam nie przepadnie.

Wypłaty
Razem z drzewkiem tarcz zaczną się wypłaty w programie gdzie minimum do wypłaty to $50. Będą one zatwierdzane manualnie przez właścicieli do 72h od momentu ich zgłoszenia .






RE: Nieograniczone możliwości internetu - aero2 - 18-08-2017 23:43

@[tomek019]
Jestem ciekawy ile ci pokaże zarobku PLN/dzień jak to wszystko odpalisz w tym programie https://miner.nicehash.com/


RE: Nieograniczone możliwości internetu - tomek019 - 20-08-2017 20:58

(18-08-2017 23:43)aero2 napisał(a):  @[tomek019]
Jestem ciekawy ile ci pokaże zarobku PLN/dzień jak to wszystko odpalisz w tym programie https://miner.nicehash.com/

co to jakas promocja programu xD ?


RE: Nieograniczone możliwości internetu - Bazor - 21-08-2017 12:59

Aczkolwiek ciekawie wyglądająca strona Big Grin
Przetestujesz Tomeczku dla nas czy warto? Big Grin


RE: Nieograniczone możliwości internetu - tomek019 - 22-08-2017 17:57

(21-08-2017 12:59)Bazor napisał(a):  Aczkolwiek ciekawie wyglądająca strona Big Grin
Przetestujesz Tomeczku dla nas czy warto? Big Grin

jakas tam apka ale osobiscie nie zamierzam jej testowac Big Grin
nigdy o tej witrynie nie slyszalem wiec wole tam nic nie klikac i nie ryzykowac Big Grin