Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wejdź zemną w współpracę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wejdź zemną w współpracę! (/Temat-Wejdz-zemna-w-wspolprace-143903)



Wejdź zemną w współpracę! - sheko12 - 07-02-2017 09:38

Cześć,

Ostatnio myślałem, aby utworzyć jakiś serwis internetowy, bez względu na kategorie, może być film, gry, memy, coś, co może się wybić w sieci w perspektywie czasu.
Szukam wspólnika/człowieka, z którym mógłbym coś zbudować. Jestem Webmasterem prawie z 4 letnim doświadczeniem. Umiem tworzyć strony WWW, konfigurować, edytować, bawić się serwerami itp, na ogół sam mógłbym się na tym skupić, aczkolwiek poza tym, mam swojego bloga, prace na etacie, szkołę, każdy z tych aspektów zabiera mój czas, więc co dwie głowy, to nie jedna.


Moja propozycja jest uczciwa, osoba zainteresowana otrzymuje te same prawa, możliwości w serwisie, który będziemy budować. Wspólnie opłacamy serwer oraz różne dodatki, np graficzne, które wiązałyby się z finansami. Oczekuje również jakiejś wiedzy w tego typu rzeczach. Nie chce mi się tłumaczyć pewnych rzeczy kompletnie zielonym użytkownikom. Szkoda na to czasu.

W przyszłości, przy rzetelnej pracy nad serwisem, przy generowanych dochodach dzielimy się 50 na 50.

Posiadam kilka skryptów, typu dodawanie punktów za dodany film/artykuł, oraz kilka fajnych szablonów i innych dodatków po poprzednich projektach, będzie można to wykorzystać

PS pewnie każdy wie, że dobrze prosperujący serwis internetowy potrafi ładnie zarobić dla właścicieli. Nie który zarabiają kilka stówek, a jeszcze inni kilka, jak nie kilkanaście tysięcy złotych z reklam. Jesteśmy w stanie to zrobić, stąd też moja propozycja współpracy.

Zainteresowany?
Pisz na priv.

Od zainteresowanych oczekuje uczciwości, szczerości i zaangażowania, jeżeli chcesz zemną poważnie coś tworzyć.

PS2 ogółem kontakt też fajnie, gdyby był bardziej otwarty, np facebook/telefon/skype.
Pozdrawiam Wink


RE: Wejdź zemną w współpracę! - Klycior - 07-02-2017 23:07

Cześć.
Chętnie wejdę w współpracę.
Odezwij się na FB: Kamil Klyta

Do usłyszenia Smile


RE: Wejdź zemną w współpracę! - TM heheszky - 09-02-2017 11:37

Hej, odezwij się do mnie na PW Smile Mam świetny FP który potrzebuje już strony WWW Wink


Wejdź zemną w współpracę! - Coristo - 04-10-2017 20:02

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.