Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy sprzedawanie na allegro kluczy licencyjnych jest legalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy sprzedawanie na allegro kluczy licencyjnych jest legalne? (/Temat-Czy-sprzedawanie-na-allegro-kluczy-licencyjnych-jest-legalne-143887)

Strony: 1 2


Czy sprzedawanie na allegro kluczy licencyjnych jest legalne? - helix - 06-02-2017 22:08

Mam pewien sposób zarobku a chodzi o to że mam pewien sposób na sprzedawanie kluczy licencyjnych do różnych programów na allegro i czy to jest legalne.Proszę o pomoc


RE: Czy sprzedawanie na allegro kluczy licencyjnych jest legalne? - makecash - 06-02-2017 22:11

Wiedz, że musisz mieć działalność bo inaczej konkurencja Cię wykosi.

Czy legalne, hmm
Duzo ludzi sprzedaje takie klucze, wiec jak najbardziej wydaje mi sie, ze nie ma nic w tym zlego Smile


RE: Czy sprzedawanie na allegro kluczy licencyjnych jest legalne? - helix - 06-02-2017 22:48

A inne strony strony oprócz allegro.


RE: Czy sprzedawanie na allegro kluczy licencyjnych jest legalne? - Sahya - 06-02-2017 22:52

(06-02-2017 22:48)helix napisał(a):  A inne strony strony oprócz allegro.

Tzn? Masz pewien sposób zarobku ale nawet mieszkanie gdzie możesz ten sposób wykorzystać?
Może na g2a ;-)


RE: Czy sprzedawanie na allegro kluczy licencyjnych jest legalne? - helix - 06-02-2017 22:58

A w jaki sposób na g2a.


RE: Czy sprzedawanie na allegro kluczy licencyjnych jest legalne? - kalutor - 06-02-2017 23:14

Klucze licencyjne mogą sprzedawać jedynie twórcy oprogramowania, tudzież podmioty przez nie upoważnione...


RE: Czy sprzedawanie na allegro kluczy licencyjnych jest legalne? - ged321 - 07-02-2017 10:27

Zobacz w regulaminie allegro, myślę że tak, ale jakie klucze dokładnie masz na myśli


RE: Czy sprzedawanie na allegro kluczy licencyjnych jest legalne? - helix - 07-02-2017 13:53

Do programów VPN


RE: Czy sprzedawanie na allegro kluczy licencyjnych jest legalne? - Nestor - 07-02-2017 14:38

Właśnie zastanawiałem się jak to jest z legalnością, bo często są jakieś klucze np. do windowsa albo office i są dużo taniej niz u producenta


RE: Czy sprzedawanie na allegro kluczy licencyjnych jest legalne? - Maniero - 07-02-2017 15:36

Nie, coś takiego nie jest legalne. Znaczy dawniej dało się kombinować, ostatnio pozmieniało się trochę na Allegro i tak naprawdę Allegro obecnie to jeden wielki market dla firm, nic więcej. Niby można sprzedawać klucze czy coś w ten deseń, ale bez DG się nie obejdzie to raz, a dwa Allegro teraz kasuje aukcje, które mu się nie podobają, dodatkowo jak wspomniałem, pozmienialo się i lepiej sprzedawać towar pozyskany w sposób legalny.