Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1000 zł do końca lipca! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 1000 zł do końca lipca! (/Temat-1000-zl-do-konca-lipca-143855)

Strony: 1 2


RE: Zarabiam 500 złoty do wydania w wakacje. - Pablo1878 - 09-05-2017 23:41

(09-05-2017 23:35)radmatuszewski napisał(a):  Dziś się nie rozpisuję bo późno jednak napiszę tylko, że dzisiejszy zarobek wynosi ok. 170 zł. A więc majowy cel zaliczony.

No to widzę, że ładnie poszalałeś. Teraz wystarczy, że powtórzysz takie dniówki przez kilka dni i będzie super!


RE: Zarabiam 500 złoty do wydania w wakacje. - eedmax - 09-05-2017 23:41

Gratuluję i życzę powodzenia w dalszym zarabianiu Big Grin


RE: Zarabiam 500 złoty do wydania w wakacje. - radmatuszewski - 09-05-2017 23:47

(09-05-2017 23:41)Pablo1878 napisał(a):  
(09-05-2017 23:35)radmatuszewski napisał(a):  Dziś się nie rozpisuję bo późno jednak napiszę tylko, że dzisiejszy zarobek wynosi ok. 170 zł. A więc majowy cel zaliczony.

No to widzę, że ładnie poszalałeś. Teraz wystarczy, że powtórzysz takie dniówki przez kilka dni i będzie super!
Taki dzień akurat. Cashback, 15 euro z circle (byłoby o 15 euro więcej, ale znajomi mają Visa a ta ma jakieś problemy i potrzeba jakiejś weryfikacji) i kilka dolców z PPI.
(09-05-2017 23:41)eedmax napisał(a):  Gratuluję i życzę powodzenia w dalszym zarabianiu Big Grin
Dzięki.


RE: 1000 zł do końca lipca! - radmatuszewski - 21-05-2017 10:22

Cel 500 zł na wakacje osiągnąłem HuhHuh


Tak więc czas na nowy cel, mianowicie 1000 zł do końca lipca.

Na czym będę chciał zarobić?

Na tym co tylko wpadnie mi pod rękę. Jednak najbardziej skupię się na PPI i SubSMS.

Obecny stan kont:

Bankowe: 0 zł
Cinstaller(PPI): 0 zł
SubSMS: 0 zł

Tak więc zaczynamy od 0!

Mam jedną domenę .com, którą zamierzam użyć do zarobienia na PPI oraz planuję kupić za 4 zł jeśli promocja jest wciąż aktualna kolejną domenę .com z godaddy.

Dziś się biorę do tworzenia i dodawania postów do domeny .com, którą posiadam. Dam wieczorem znać co i jak!


RE: 1000 zł do końca lipca! - radmatuszewski - 12-06-2017 22:30

Od dawna nie pisałem bo nie było czasu. Wiecie - szkoła, koniec roku, czas poprawiać i wyciągać ocenki w górę! Big Grin

No, ale dziś poszukałem sobie niszy, kupiłem domenę, postawiłem stronę, zaindeksowałem i wrzuciłem do serpyou. A wyniki są takie: [Obrazek: Z0mJvQT.png]


Konkurencja niska a nisza robi się coraz popularniejsza tak więc może coś z tego będzieHuhHuhHuh

Jutro zdobędę do niej trochę linków lub kupię kampanię za 40 zł, która zdobędzie linki za mnie. Zobaczymy! Dam znać jak postępy, mam nadzieję, że jutro wpadną pierwsze pieniążki, ale strona jest w stanie "surowym". Myślę, że pojutrze będę miał do niej ładne LP więc będzie lepiej. Trzymajcie kciuki! Big Grin


RE: 1000 zł do końca lipca! - Majka - 19-06-2017 07:07

Zamykam na prośbę autora.

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.