Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Landing page do top #1 w google! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Landing page do top #1 w google! (/Temat-Landing-page-do-top-1-w-google-143805)

Strony: 1 2


RE: Landing page do top #1 w google! - krzysiek349 - 05-02-2017 23:15

Tak kombinowałem, że aż cały skrypt się rozsypał. Przez przypadek musiałem usunąć coś w header.php, czego później znaleźć nie mogłem, debugger też mi nie pomógł, i jedynie co mi pozostało to treści i ich budowa. No trudno, dzisiaj już siły nie mam na to, jutro to naprawię, i zainstaluje inny motyw...w najgorszym wypadku reinstall wordpress. Pozycje mi przez to spadną, bo meta opisy się schrzaniły - ale w sumie, nie ma się czym martwić, po kilku dniach od stworzenia strony nie ma jeszcze nad czym płakać Big Grin

Ktoś może podpowie jaki motyw ? klarowny, czytelny, ze schludnym wyglądem ramek, czcionką, modeli pól tekstowych itd itp, nie używam slider-ów i innych wynalazków. Moja główna strona to bez bannera w nagłówku, bez menu, i panelu bocznego - wszystko centralnie.

Ale zadanie na dzisiaj spełniłem w części, napisałem artykuł w notatniku, jutro go wrzuceSmile


RE: Landing page do top #1 w google! - precell - 05-02-2017 23:55

Następnym razem zanim zaczniesz kombinować na stronie, zrób jej backup ;-)


RE: Landing page do top #1 w google! - DT82 - 06-02-2017 00:46

Ciekawy temat, powodzenia Ci życzę Wink A co do motywu do wordpressa to polecam DIVI.


RE: Landing page do top #1 w google! - adrian018 - 06-02-2017 03:28

Ciekawy dziennik, będę się przyglądał bo sam zaczynam swoją 'zabawę' z pozycjonowaniem, także może wzajemnie się czegoś od siebie dowiemy.. Wink
Powodzenia!


RE: Landing page do top #1 w google! - krzysiek349 - 06-02-2017 22:34

(06-02-2017 00:46)DT82 napisał(a):  Ciekawy temat, powodzenia Ci życzę Wink A co do motywu do wordpressa to polecam DIVI.

Super dzięki za info o divi. Na tym postawiłem szybko od nowa stronę. Z tą samą treścią i budową, z tym, że teraz to schludniej wygląda i na pewno wpłynie na konwersję Smile

Dzień: 3

Tak jak pisałem wyżej, naprawiłem to co spieprzyłem i poprawiłem schludność całej strony.
Co do backlinkowania, stworzyłem fanpage fb, profile na tumbrl, pinterest, twitter, google+ oraz 5 profili na polskich forach, gdzie zostawiłem w opisie profilu link, oraz w sygnaturze(nie postowałem)




[Obrazek: Zrzut_ekranu_2017_02_06_o_22_18_25.png]


RE: Landing page do top #1 w google! - Bazor - 07-02-2017 01:31

Ja od siebie również polecę Elementatora, te dwa page buildery można ze sobą łączyć wykorzystując je w swoich stronach. Może tamtejsze funkcje bardziej Ci przypadną do gustu. Powodzenia Wink


RE: Landing page do top #1 w google! - krzysiek349 - 07-02-2017 21:28

Dzień 4

Nic nie pisałem na stronie nowego, poprawiłem tylko jej szybkość wtyczkami wordpress. Stworzyłem kolejne 10 profili na polskich forach Smile
Pozycje nic ciekawego, kilka do góry, kilka w dół, początkowe wahania, więc nie będę wstawiał screena.

Na drugiej stronie wczoraj 150zł z odnowień, więc jestem zadowolony;P

Do tego moja trzecia strona, o której nie wspominałem, bo po prostu zapomniałem - nisza download, założona miesiąc temu, z nastawieniem na PPI. Zalogowałem się na paypermac.com i codziennie leady wpadają, dzisiaj ponad 3,5$-6 leadów oraz nazbierało się 5$ na popads.net więc zleciłem wypłatę. Ciekawie, niech się zbiera, kilka dolarów na paypal zawsze się przyda - wydam to na pozycjonowanie oraz opłacenie hostingów na mintshost.
Ale to tylko ciekawostka. Niech ten dziennik skupia się na tej jednej ,nowej stronieSmile