Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Landing page do top #1 w google! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Landing page do top #1 w google! (/Temat-Landing-page-do-top-1-w-google-143805)

Strony: 1 2


Landing page do top #1 w google! - krzysiek349 - 04-02-2017 22:25

Witam,

Postanowiłem założyć dziennik, aby pokazać sobie oraz innym jak wyglądać będzie wzrost pozycji do top #1 w google przy pozycjonowaniu strony dla niszy z małą konkurencją - ale zaznaczam, przy amatorskim pozycjonowaniu. Niech ten dziennik będzie pomocą dla mnie w systematyczności działań. Będę opisywał ile linków zdobyłem, i jakiego rodzaju, oraz okazywał wzrosty pozycji aktualne oraz zarobki. Aktualnie zarabiam tylko na jednej stronie, którą mam od prawie półtora roku, w pełni autopilot - około 700-900zł miesięcznie, serwis Eforsa.pl , i tutaj dalej będę zarabiał.

Nisza ma niską konkurencję, otóż tylko jedna strona tą usługą się zajmuje. Ja planuje przebić ją w top #1, mało tego gdy zobaczę ile ,,siły,, potrzebowałem włożyć w wybicie głównej strony to zacznę zakładać kolejne - zapleczówki, ściągające ruch na główną stronę, i tymi stronami objąć całe top 5-8, aby większość ruchu zgarniać dla siebie.
Analizując słowa kluczowe statystyki mają się tak, iż łącząc główne słowa ilość wyszukiwań wg różnych serwisów wahają się od 20 do 40 tyś wyświetleń, lecz analizując moją konkurencyjną stronę - ona zgarnia ruch rzędu 100 tyś unikalnych miesięcznie i to w 90% z wyszukiwarki, i to na te słowa kluczowe.
Konkurencyjna strona ma około 1000 backlinków śmieciowych i to z 10 domen xd, 0 optymalizacji i treści około 50 słów, bez podstron.Xpokerface

Działać będę na WHITE-HAT, klient dostanie to po co przyszedł, z tą różnicą, że zapłaci za to wpisując się na moją subskrypcjęJerk

Jak wyglądają moje dwa główne słowa kluczowe wg. keyword revealed:

[Obrazek: nisza_1_trud.png]

[Obrazek: nisza_1_stat.png]

oraz drugie słowo kluczowe:

[Obrazek: nisza_2.png]

Reszta słów wygląda bardzo podobnie.



Stronę założyłem 4 dni temu, domena jest nowa nigdy nie linkowana, 2 dni temu skończyłem pracę nad skryptem. Wczoraj napisałem dwa artykuły na stronę na długość 600 znaków, z pobocznymi słowami kluczowymi, na końcu kierującymi oczywiście do moneyposta, jakim jest landing page. Stronę zoptymalizowałem pod kątem SEO, na razie skupię się na budowaniu contentu na stronę aby była bogata w treść, następnie zacznę ją powoli linkować


Statystyki na dzień 04.02.2017


[Obrazek: rank.png]


CEL DZIENNIKA: 150 ZŁ | LUTY


RE: Landing page do top #1 w google! - Damkofr - 04-02-2017 22:31

Bardzo ciekawie się zapowiada Wink

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Landing page do top #1 w google! - Admek69 - 04-02-2017 22:39

O.o będę tutaj zaglądałSmile powodzenia i dużo $
Mam już jedno pytanko. Jak przeanalizowales ruch i ilosc backlinkow konkurencji?


RE: Landing page do top #1 w google! - krzysiek349 - 04-02-2017 22:53

@up

Tak! Tak jak pisałem wcześniej, przeanalizowałem konkurencję i za konkurencję uznaję tylko tą stronę której tej niszy jest dedykowana, nie jest ona zoptymalizowana wgl, mało treści, i brak jakichkolwiek backlinków dobrej jakości, są to jakieś śmieciowe tylko, i jest ich mnóstwo, ale z kilku domen. Więc podejrzewam, że wbije się do top 5 samą treścią i optymalizacją, ale dla pewności i stabilności będę linkował, aby zdobyć topy na wiele słów kluczowych i z długiego ogona.

sry źle przeczycztałem pytanie:

Analizowałem w kilku stronach typu ahrefs, majestic seo, similarweb


RE: Landing page do top #1 w google! - jlde - 04-02-2017 22:53

Ciekawy pomysł, subuję, będę śledził Twoje poczynania Wink Powodzenia!


RE: Landing page do top #1 w google! - krzysiek349 - 05-02-2017 00:00

@Dzięki Smile

Tak myślę sobie ze konwersja na stronie będzie słaba, ale 1% jak będzie to w pełni mnie to zadowoli, ponieważ liczę na ten 1k dziennie odsłon.


RE: Landing page do top #1 w google! - WhiteNigga - 05-02-2017 02:14

Fajny dziennik, powodzenia.


RE: Landing page do top #1 w google! - full2000 - 05-02-2017 13:06

Widzę świeży dziennik zatem powodzenia! Smile


RE: Landing page do top #1 w google! - Klin - 05-02-2017 13:24

Powodzenia. Gdybys mial pytania albo jakis problem z seo to wal Wink


RE: Landing page do top #1 w google! - krzysiek349 - 05-02-2017 14:39

@up Dzięki!Smile

Plan na dzisiaj to napisać jeszcze z jeden artykuł, pare profili założyć na polskich forach, gdzie zostawię linka i poprawić skrypt. Otóż w tym momencie otwiera się mi okno popup po kliknięciu w przycisk ,,akcji,, na stronie. W tym okienku widget aktywacji eforsa. Zamiast tego popupa wstawie za pomocą jquery albo poprostu html rozwijany tekst po naciśnięciu przycisku. Poprawię trochę treść dla poprawy konwersji.