Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Betclic - 200 zł bez żadnego ryzyka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Betclic - 200 zł bez żadnego ryzyka (/Temat-Betclic-200-zl-bez-zadnego-ryzyka-143783)

Strony: 1 2 3


Betclic - 200 zł bez żadnego ryzyka - MrWujek - 04-02-2017 13:40

Betclic powrócił z promocją cashback do 200 zł, czyli jak nasz pierwszy zakład okaże się nietrafiony, to bukmacher zwraca nam całą kasę, którą natychmiast możemy wypłacić. Potrzebny będzie nam skan dowodu osobistego (do weryfikacji). Przed zawarciem zakładu 'podbijamy' na czat i tam upewniamy się, że z naszego IP nikt nie korzystał już wcześniej z promocji.

Krok po kroku:
1. Zarejestruj się w Betclic:

Reflink

Czysty

2. Dokonaj wpłaty (minimum 15 zł) i postaw swój pierwszy zakład o stawce z przedziału od 15 zł do 200 zł.
3. Jeżeli zakład okaże się zwycięski, wszystkie pieniądze możemy od razu wypłacić lub cieszyć się dalszą grą.

Natomiast, gdy zakład będzie nietrafiony, natychmiast otrzymamy zwrot stawki, który również od razu będziemy mogli wypłacić (ta sama metoda wypłaty, co wpłaty).

Aby otrzymać zwrot, pierwszy zakład pojedynczy (singiel), powinien być postawiony na zdarzenie, które posiada minimum 3 możliwe rozstrzygnięcia (np. mecz piłkarski – wygrana/przegrana/remis) po dowolnym kursie (może to być zakład "na żywo").

Natomiast jeżeli zadecydujemy, że nasz pierwszy kupon będzie składał się z kilku spotkań (AKO), wówczas nie dotyczą nas żadne ograniczenia.

Wpłaty dokonane poprzez Skrill i Neteller nie uprawniają do udziału w promocji.

Depozyt: Przelewy24, karta płatnicza, przelew bankowy.


RE: Betclic - 200 zł bez żadnego ryzyka - ciekma - 04-02-2017 17:28

Czyli rozumiem że jeśli np zrobię kupon z 5 meczy gdzie w każdym obstawie liczbę goli under/over to również będzie się liczyło do cashbacku?


RE: Betclic - 200 zł bez żadnego ryzyka - komorxd - 04-02-2017 21:52

Tak, polecam prawie ugrałem 700 stów ale anderlecht zjebał xd, wypłaciłem od razu bez problemów mój wkład.


RE: Betclic - 200 zł bez żadnego ryzyka - twardy - 04-02-2017 22:39

Skrilla nie, ale czy robiac wklad karta od skrilla mozna skorzystac z promocji?


RE: Betclic - 200 zł bez żadnego ryzyka - Freshu425 - 04-02-2017 23:31

Tak, karta od Skrilla to zwykła karta płatnicza taka jak każda inna


RE: Betclic - 200 zł bez żadnego ryzyka - Szaman1644 - 05-02-2017 08:48

(04-02-2017 17:28)ciekma napisał(a):  Czyli rozumiem że jeśli np zrobię kupon z 5 meczy gdzie w każdym obstawie liczbę goli under/over to również będzie się liczyło do cashbacku?

Ale pisał autor tematu na górze, że ma mieć 3 rozstrzygnięcia. A tu są tylko 2, wiec czy w takim przypadku dostaniemy ewentualny zwrot?


RE: Betclic - 200 zł bez żadnego ryzyka - ciekma - 05-02-2017 11:00

Zobaczymy złożyłem kupon na 1800 zł xd byłyby jaja jakby to siadlo

Ale napisał też że w przypadku kilku męczy na jednym kuponie nie ma takich ograniczeń.

Zaraz wtopie kupon to Wam powiem czy zwrócą.

Niestety jeden mecz nie siadł Undecided ale potwierdzam że wracają od razu kasę nawet za under/over liczbę goli w kuponie multi :-)


RE: Betclic - 200 zł bez żadnego ryzyka - MrWujek - 06-02-2017 20:35

Każdy kupon złożony już z dwóch spotkań uprawnia do otrzymania zwrotu (przy dwóch typach over/under możliwych rozstrzygnięć jest cztery. To samo, gdy typujemy zwycięzcę w tenisie, siatkówce itd.)

Jeżeli pozostanie nam ostatni mecz na kuponie to warto to 'skontrować' u innego bukmachera i być pewnym zysków.


RE: Betclic - 200 zł bez żadnego ryzyka - k4rol - 06-02-2017 22:23

Nigdy nie korzystałem z cashback. Wystarczy wpłacić i postawić zakład a jeśli nie wejdzie zwracają kasę czy trzeba do nich pisać o zwrot. Można od razu wypłaci jeśli się nie wygrało lub wygrało?


RE: Betclic - 200 zł bez żadnego ryzyka - ciekma - 06-02-2017 22:33

(06-02-2017 22:23)k4rol napisał(a):  Nigdy nie korzystałem z cashback. Wystarczy wpłacić i postawić zakład a jeśli nie wejdzie zwracają kasę czy trzeba do nich pisać o zwrot. Można od razu wypłaci jeśli się nie wygrało lub wygrało?
Nie musisz nic pisać po przegranym natychmiast pojawiło mi się 200zl na koncie i od razu wypłacilem na konto bankowe.