Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzenie domen pod google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Tworzenie domen pod google (/Temat-Tworzenie-domen-pod-google-143768)



Tworzenie domen pod google - Nemek - 03-02-2017 21:50

Witam, czy lepiej tworzyć domeny do pozycjonowania w stylu "słowokluczowe.com"
Czy może lepiej w nazwie umieszczać kilka słów kluczowych. Głównie chodzi mi o wyszukania w google, więc użytkownik nie musi zapamiętywać nazwy. Co jest skuteczniejsze?


RE: Tworzenie domen pod google - precell - 03-02-2017 23:38

(03-02-2017 21:50)Nemek napisał(a):  Witam, czy lepiej tworzyć domeny do pozycjonowania w stylu "słowokluczowe.com"
Czy może lepiej w nazwie umieszczać kilka słów kluczowych. Głównie chodzi mi o wyszukania w google, więc użytkownik nie musi zapamiętywać nazwy. Co jest skuteczniejsze?

Jakościowe linki plus odpowiednia optymalizacja treści, nazwą domeny zbytnio na Twoim miejscu by sobie tyłka nie zawracał :-)


RE: Tworzenie domen pod google - EA7 - 10-02-2017 01:20

Na pewno slowo kluczowe warto umieszczac na poczatku domeny.
np. telefonyAAA.pl zamiast AAAtelefony.pl


RE: Tworzenie domen pod google - psoft - 18-02-2017 09:11

Myślę, że nazwa domeny nie jest taka ważna, jednak dobrze, żeby nie była za trudna dla użytkownika.
(03-02-2017 21:50)Nemek napisał(a):  Witam, czy lepiej tworzyć domeny do pozycjonowania w stylu "słowokluczowe.com"
Czy może lepiej w nazwie umieszczać kilka słów kluczowych. Głównie chodzi mi o wyszukania w google, więc użytkownik nie musi zapamiętywać nazwy. Co jest skuteczniejsze?



RE: Tworzenie domen pod google - WojciechMatula - 22-02-2017 09:59

Jeśli fraza składa się np z dwóch słów to nie ma problemów. Unikałbym raczej domen typu szybkanaprawatelewizorowwarszawa.pl.

Kiedyś Google brało mocno pod uwagę tak zwane Exact Match Domain. Teraz to może co najwyżej zaszkodzić.