Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dysk Google - Udostępnienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Dysk Google - Udostępnienia (/Temat-Dysk-Google-Udostepnienia-143754)



Dysk Google - Udostępnienia - drought - 03-02-2017 16:25

Cześć.
Na wstępie dodam że nie mam pojęcia gdzie umieścić mój temat bo jest dosyć specyficzny. Jak coś to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu Smile
Nie wiem jak to wytłumaczyć ale spróbuję: potrzebuję wrzucić swoje pliki muzyczne na dysk google (oczywiście pod swoimi filmami dam link który prowadzi do plików) tyle że google potrzebuje manualnego potwierdzenia. Jak zrobić żeby np klient klikał w link bo coś mu się spodoba, automat daje mu dostęp i zapisuje jego adres mail do listy mailingowej, oczywiście taki klient musiał by zezwolić na zapisanie adresu.
Myślę że w miarę jasno napisałem Smile Ktoś pomoże?


RE: Dysk Google - Udostępnienia - Ascoran - 03-02-2017 18:40

wrzucić plik na swój serwer FTP i napisać skrypt PHP który zmusza usera przed pobraniem pliku do wpisania maila a po poprawnym wpisaniu danych przekierowuje go do pliku i rozpoczyna się pobieranie.
3min roboty


RE: Dysk Google - Udostępnienia - drought - 04-02-2017 08:50

A gdzieś znajdę jakiś poradnik krok po kroku? Na forum nie mogę znaleźć a google wiele mi nie pomaga. Niestety jestem w tym zielony Sad


RE: Dysk Google - Udostępnienia - Ascoran - 05-02-2017 00:22

Podstawy PHP i HTML...