Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki jest najlepiej płacący serwis PPD w internecie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jaki jest najlepiej płacący serwis PPD w internecie? (/Temat-Jaki-jest-najlepiej-placacy-serwis-PPD-w-internecie-143752)



Jaki jest najlepiej płacący serwis PPD w internecie? - Powel1112 - 03-02-2017 15:27

Szukam dobrego serwisu/hostingu do udostępniania plików, który dużo płaci za 1000 pobrań. Co polecacie?


RE: Jaki jest najlepiej płacący serwis PPD w internecie? - tomek7912 - 03-02-2017 21:16

Mase już takich pytań było, wybierz taki który, podoba ci się podoba pod względem funkcjonalności, prostoty itp... Te polskie serwisy mają na tyle podobne zarobki, że nie ma w czym wybierać.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: Jaki jest najlepiej płacący serwis PPD w internecie? - full2000 - 03-02-2017 21:26

Znam się bardziej na PPI niż na PPD ale zdaje się, że sporo ludzi korzysta z Catshare. Jednak tak jak napisałem zbytnio nie sugeruj się moją propozycją tylko sprawdź. Swoją drogą mógłby ktoś stworzyć listę najlepszych serwisów PPD. Kolega wyżej pisał, że są jakieś polskie - chętnie je poznam Smile


RE: Jaki jest najlepiej płacący serwis PPD w internecie? - matizkrauze - 05-02-2017 10:09

Obecnie tylko chyba catshare no i może rapidu. Ogólnie słabo to wygląda to ppd, kiedyś jak były filesonic czy Wupload to się zarabiało ładne pieniądze. Ale chyba to już nie wróci;/


Jaki jest najlepiej płacący serwis PPD w internecie? - mahuzz - 05-02-2017 11:46

PPD na mały target się słabo opłaca, prawie w ogóle praktycznie. Imo catshare ale to i tak są grosze. Noo.. chyba, ze masz duży traffic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Jaki jest najlepiej płacący serwis PPD w internecie? - ged321 - 05-02-2017 11:50

uploaded.net jeszcze jest


RE: Jaki jest najlepiej płacący serwis PPD w internecie? - jacek112 - 14-03-2017 01:00

czy rapidu wgl wypłaca? bo słyszałem że jest z tym problem ......