Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę napisanie tekstu- DUŻO Płacę!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę napisanie tekstu- DUŻO Płacę!!! (/Temat-Zlece-napisanie-tekstu-DUZO-Place-143748)



Zlecę napisanie tekstu- DUŻO Płacę!!! - SKOR514 - 03-02-2017 11:48

Siemka, trzeba mi kogoś, kto napisze dal mnie pewien tekst. Oczekuje dobrego tekstu, a nie precla. Długość to 3-4 strony A4 czcionka dwunastka. Tematyka niezbyt trudna. Tekst musi być wykonany SAMODZIELNIE (nie plagiat). Cena? Dogadamy się, pracy jest na 2h pewnie jak ktoś szybko pisze, a ja mogę w granicach 50zł np. zapłacić luźno. Wink


RE: Zlecę napisanie tekstu- DUŻO Płacę!!! - Captain - 03-02-2017 19:46

A o czym ma być ten tekst? Napisz na PW.


RE: Zlecę napisanie tekstu- DUŻO Płacę!!! - kaczorseb - 03-02-2017 21:54

Wysłał PW. Jak temat nie dotyczy fizyki kwantowej itp. to mogę porzeźbić. Mam dzisiaj troche czasu


RE: Zlecę napisanie tekstu- DUŻO Płacę!!! - kaczorseb - 03-02-2017 23:14

Pisze tu masz skrzynke zapchana. Spoko. Jutro do wieczora ogarne temat ok? Teraz zaczne, ale jestem po 3 nockach z rzedu, wiec moge sie nie wyrobic.


RE: Zlecę napisanie tekstu- DUŻO Płacę!!! - kaczorseb - 04-02-2017 16:13

Przesłałem Ci przez PW cały tekst.


RE: Zlecę napisanie tekstu- DUŻO Płacę!!! - kaczorseb - 04-02-2017 17:50

Skor wyczysc skrzynke, bo PW nie moge do Ciebie wyslac


RE: Zlecę napisanie tekstu- DUŻO Płacę!!! - American Jewelry - 04-02-2017 17:52

Aktualne?


RE: Zlecę napisanie tekstu- DUŻO Płacę!!! - kaczorseb - 05-02-2017 17:25

Skor czekam na jak najszybszy kontakt


RE: Zlecę napisanie tekstu- DUŻO Płacę!!! - SKOR514 - 05-02-2017 19:12

@[Majka]
Do zamknięcia Wink


Zlecę napisanie tekstu- DUŻO Płacę!!! - Majka - 05-02-2017 19:26

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.