Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AppLike Szybkie $$$ (fullauto) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: AppLike Szybkie $$$ (fullauto) (/Temat-AppLike-Szybkie-fullauto-143701)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: AppLike Szybkie $$$ (fullauto) - deferdus - 29-03-2017 19:19

(29-03-2017 12:09)seba274 napisał(a):  
(27-03-2017 22:00)deferdus napisał(a):  
(26-03-2017 20:48)Adriano42 napisał(a):  Pokaż screena tej informacji.

[Obrazek: Screenshot_20170327-224758.png] [Obrazek: Screenshot_20170327-224811.png]

Proszę, oba screeny

Nie zakładałeś może wcześniej jakiegoś konta w tym serwisie i tam podałeś tego PP ?

To moje pierwsze konto i wcześniej nie łączyłem go z żadnym kontem PP. Chodzi o to, że z pierwszego maila skorzystała inna osoba, żeby przelać nagrodę na mój PayPal, dlatego rozumiem, że po prostu nie mogę już z niego skorzystać. Natomiast drugi email jest nowy i nie korzystałem jeszcze z niego w żaden sposób.


RE: AppLike Szybkie $$$ (fullauto) - Adriano42 - 29-03-2017 19:35

Coś czuję, że nie uda się tego już wypłacić o ile support nie odezwie się.

Jeśli dobrze kombinuje to --> wypłata poszła na konto [email protected] z innego konta, a ty zarejestrowałeś się w aplikacji używając właśnie tego adresu email?


RE: AppLike Szybkie $$$ (fullauto) - deferdus - 29-03-2017 19:43

(29-03-2017 19:35)Adriano42 napisał(a):  Coś czuję, że nie uda się tego już wypłacić o ile support nie odezwie się.

Jeśli dobrze kombinuje to --> wypłata poszła na konto [email protected] z innego konta, a ty zarejestrowałeś się w aplikacji używając właśnie tego adresu email?

Zarejestrowałem się z tego adresu email. To jest konto Google, które jeśli się nie mylę, nie łączy się w żaden sposób z PayPalem. Czy to znaczy, że ten sam adres email może mnie blokować?
Zastanawiam się też kiedy support może mi odpowiedzieć, ponieważ czekam już od dziesięciu dni. Poinformowali mnie w automatycznie wysyłanej wiadomości, że mają dużo zgłoszeń i może to trochę zająć. Zastanawiam się, czy po prostu nie zostawić tego konta i założyć drugiego w oczekiwaniu na ich odpis (jeśli kiedykolwiek to zrobią).


RE: AppLike Szybkie $$$ (fullauto) - Adriano42 - 29-03-2017 20:09

(29-03-2017 19:43)deferdus napisał(a):  
(29-03-2017 19:35)Adriano42 napisał(a):  Coś czuję, że nie uda się tego już wypłacić o ile support nie odezwie się.

Jeśli dobrze kombinuje to --> wypłata poszła na konto [email protected] z innego konta, a ty zarejestrowałeś się w aplikacji używając właśnie tego adresu email?

Zarejestrowałem się z tego adresu email. To jest konto Google, które jeśli się nie mylę, nie łączy się w żaden sposób z PayPalem. Czy to znaczy, że ten sam adres email może mnie blokować?
Zastanawiam się też kiedy support może mi odpowiedzieć, ponieważ czekam już od dziesięciu dni. Poinformowali mnie w automatycznie wysyłanej wiadomości, że mają dużo zgłoszeń i może to trochę zająć. Zastanawiam się, czy po prostu nie zostawić tego konta i założyć drugiego w oczekiwaniu na ich odpis (jeśli kiedykolwiek to zrobią).


Miałem tak w innej aplikacji, zupełnie innej. PayPal nie łączy się z kontem Google - fakt. Ale użyty PayPal na koncie załóżmy A został wykorzystany i zakładając konto B przy użyciu konta Google czyli tego, które zostało już wykorzystane do wypłaty pieniędzy z konta A oznacza jakoby zablokowanie możliwości wypłat - takie coś zaobserwowałem u siebie, jak i u ciebie. Myślę że moja teoria ma sens, ale nie jest w 100% pewna, takie gdybanie.


RE: AppLike Szybkie $$$ (fullauto) - deferdus - 29-03-2017 20:20

(29-03-2017 20:09)Adriano42 napisał(a):  
(29-03-2017 19:43)deferdus napisał(a):  
(29-03-2017 19:35)Adriano42 napisał(a):  Coś czuję, że nie uda się tego już wypłacić o ile support nie odezwie się.

Jeśli dobrze kombinuje to --> wypłata poszła na konto [email protected] z innego konta, a ty zarejestrowałeś się w aplikacji używając właśnie tego adresu email?

Zarejestrowałem się z tego adresu email. To jest konto Google, które jeśli się nie mylę, nie łączy się w żaden sposób z PayPalem. Czy to znaczy, że ten sam adres email może mnie blokować?
Zastanawiam się też kiedy support może mi odpowiedzieć, ponieważ czekam już od dziesięciu dni. Poinformowali mnie w automatycznie wysyłanej wiadomości, że mają dużo zgłoszeń i może to trochę zająć. Zastanawiam się, czy po prostu nie zostawić tego konta i założyć drugiego w oczekiwaniu na ich odpis (jeśli kiedykolwiek to zrobią).


Miałem tak w innej aplikacji, zupełnie innej. PayPal nie łączy się z kontem Google - fakt. Ale użyty PayPal na koncie załóżmy A został wykorzystany i zakładając konto B przy użyciu konta Google czyli tego, które zostało już wykorzystane do wypłaty pieniędzy z konta A oznacza jakoby zablokowanie możliwości wypłat - takie coś zaobserwowałem u siebie, jak i u ciebie. Myślę że moja teoria ma sens, ale nie jest w 100% pewna, takie gdybanie.

Sytuacja faktycznie jest bardzo podobna. Drugie konto PayPal które podałem, mimo że nie byłoby wykorzystywane do niczego, wciąż nie działa. Wygląda to jakby aplikacja zaliczyła moje konto Gmail jako email PP.

(29-03-2017 13:07)fakefejk napisał(a):  
(27-03-2017 22:00)deferdus napisał(a):  
(26-03-2017 20:48)Adriano42 napisał(a):  Pokaż screena tej informacji.

[Obrazek: Screenshot_20170327-224758.png] [Obrazek: Screenshot_20170327-224811.png]

Proszę, oba screeny

Dodaj po prostu nowy email w paypalu

Dodałem nowy email w PP i nawet ustawiłem go jako podstawowy jednak wciąż aplikacja nie chce wypłacić mi pieniędzy.

Wygląda na to, że muszę czekać na support. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż będę kombinował. Jak uda mi się rozwiązać problem to dam znać. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to proszę o podzielenie się nimi.


RE: AppLike Szybkie $$$ (fullauto) - bleble123 - 30-03-2017 17:57

Dodaj nowy mail do paypala i wypłać na nowym


RE: AppLike Szybkie $$$ (fullauto) - Adriano42 - 30-03-2017 17:58

(30-03-2017 17:57)bleble123 napisał(a):  Dodaj nowy mail do paypala i wypłać na nowym


Czytać nie umiesz? Napisał post wyżej, że dodał i nadal to samo.


RE: AppLike Szybkie $$$ (fullauto) - deferdus - 16-04-2017 22:18

Nadal nie otrzymałem odpowiedzi od supportu. Przywróciłem ustawienia fabryczne w komórce i zacząłem zbierać od nowa na innym koncie. Wypłaty działają mi bez problemu.

Czy u was też ostatnio pojawiło się w ofertach wiele znanych gier po jednej gwiazdce? Za każdą dostaje się 61 punktów wzwyż.


RE: AppLike Szybkie $$$ (fullauto) - xOkovsky - 16-04-2017 22:27

A może podaj kogoś innego PP.


RE: AppLike Szybkie $$$ (fullauto) - deferdus - 17-04-2017 13:15

(16-04-2017 22:27)xOkovsky napisał(a):  A może podaj kogoś innego PP.

To także niewiele mi dało. Jakiegokolwiek PP nie podam to aplikacja dalej odpowiada mi że korzystam już z innego maila, mimo że nie podawałem żadnego. Wygląda to trochę jakby e-mail który wykorzystaliśmy do rejestracji w AppLike musiał być także kontem PayPal. Taka sytuacja jest na moim drugim koncie i wszystko działa. Wątpię aby te podejrzenia były prawdziwe, ale w pewien sposób tłumaczy to czemu na moim pierwszym koncie nie mogłem zlecić wypłaty. Jeśli pewnego dnia support mi odpisze to podzielę się wiadomością tutaj. Może komuś to pomoże w przyszłości.