Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masterbit - od admina bitz2u !!! 10-15 dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Masterbit - od admina bitz2u !!! 10-15 dziennie (/Temat-Masterbit-od-admina-bitz2u-10-15-dziennie-143659)

Strony: 1 2 3 4


Masterbit - od admina bitz2u !!! 10-15 dziennie - StoneMan - 01-02-2017 15:38

Masterbit to nówka od admina bitz2u !
Dzienne naliczenia : 10 - 15 % !
Aby uzyskac naliczenia co godzinne min depozyt to tylko : 0.024 BTC !!!

Czas trwania pakietu : forever !

Bitz2u dało nam zarobić 390 %
Przez szalone mnożniki przy wypłacie

Ref : https://masterbit.co/?ref=81

Jak widać dopiero 81 userów

WSZYSCY Z REFFA Z DEPO MIN 50 $ MAJĄ ODE MNIE ZABEZPIECZENIE 20 % STRAT ( TYLKO DZISIEJSZE DEPO )

NON REF : HTTP://MASTERBIT.CO

ZAPRASZAM !


RE: Masterbit - od admina bitz2u !!! 10-15 dziennie - kanibal54d - 01-02-2017 17:35

Wszedłem z Refa.
Czy poprzedni projekt admina miał automatyczne wypłaty?


RE: Masterbit - od admina bitz2u !!! 10-15 dziennie - StoneMan - 01-02-2017 18:17

Automatu nie mial , ale mial instanty
Ten ma automat i sporo czasu moga iec potwierdzenia , ale wyplaty na czas Smile

Nie polecsm dzwonic bez roamingu , ale tak ustalilem jego tozsamosc Smile

Za 10 min rozmowy ralem kilkadziesiat zl
Ahh ten plush


RE: Masterbit - od admina bitz2u !!! 10-15 dziennie - plem - 01-02-2017 19:09

Poszło Wink To czekamy na automatyczne wypłatki, pochwalcie się jak otrzymacie przelewy.


RE: Masterbit - od admina bitz2u !!! 10-15 dziennie - sla - 01-02-2017 20:20

StoneMan, a pochwalisz się nam za ile Ty wszedłeś w Program? Oczywiście, łącznie z dowodem wpłaty jeśli można :-) Skoro to program admina bitz2u to na pewno wszedłeś z konkretną sumą prawda?


RE: Masterbit - od admina bitz2u !!! 10-15 dziennie - StoneMan - 01-02-2017 20:33

@[Sla]
Nie muszę sie tym chwalić ,
Tym razem środki jak widzisz po mojej promocji zostawiam na ewentualne pokrycia Wink

@[plem]
Z ciekawosci , wszedłeś z reffa ? I jak tak to daj znac na priv , to sobie zapisze Smile
Bo prowizji nie widze ^_^

Naliczenia są o pełnej godzinie tak dla informacji ogółu

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszam na prov
I wolałbym pytania dot programu a nie mojego portfela Wink dziękuje za uwage

Przypominam rowniez wszystkim ( niezaleznie czy refczy nie ) naliczenia godzinowe są przy depo 0.024+


RE: Masterbit - od admina bitz2u !!! 10-15 dziennie - plem - 01-02-2017 20:51

powinno być z refa, chyba że się pierdzielnąłem przy kliknięciu facepalm


RE: Masterbit - od admina bitz2u !!! 10-15 dziennie - StoneMan - 01-02-2017 20:58

Mowi sie trudno ^_^ poprostu wole wiedziec wczesniej
Żeby uniknąć niedomówień Wink


RE: Masterbit - od admina bitz2u !!! 10-15 dziennie - diabelek1983 - 01-02-2017 21:43

Dziwna metoda zaczęła panować ludzie daja temat aby nabić refów sami inwestując grosze lub wcale i z nich czerpać zarobek Dla mnie jesteś w tym momencie niewiarygodny pisząc , że nie ujawnisz wpłaty a oczekujesz ze ktoś wejdzie z refa skoro sam nie wszedłeś lub minimalnie ? wow


RE: Masterbit - od admina bitz2u !!! 10-15 dziennie - StoneMan - 01-02-2017 21:47

A pomyslales że nie zawsze mam fundusze operacyjne a dziele sie ciekawym znaleziskiem ?
Jak np highlow Wink skorzystalem jednokrotnie , temat zostawilem bez swojego refa nawet , a i tak ludziom pomagam na pric

Nie kaze nikomu wchodzic , jak moja oferta okaze sie atrakcyjna to ktos skorzysta
Napisalem u gory ze w tym wypadku fundusze na promocje odlozylem