Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
idle-empire.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: idle-empire.com (/Temat-idle-empire-com-143657)

Strony: 1 2 3


RE: FREE Euro na Steam - Nowy Sposób! - Captain - 23-08-2017 04:11

Według mnie to ma sens tylko jeśli oprócz tego mamy jeszcze odpalone z 10 autosurfów lub innych tego typu rzeczy, bo dla jednego takiego czegoś to się nie opłaca, faktycznie więcej za prąd wyjdzie, no i szkoda męczyć sprzęt.


RE: FREE Euro na Steam - Nowy Sposób! - Szaman1644 - 19-02-2018 11:14

Tutaj dowód wypłat i dowód na to, że się da. Teraz często już nie chodzi mi 24/7 komputer, dlatego nie jest już tego tak dużo, ale warto z tego korzystać, jeśli przy okazji robisz coś innego na komputerze.

[Obrazek: jQmZLSi.png]


RE: FREE Euro na Steam - Nowy Sposób! - xDyZmAx - 14-03-2018 17:14

działa


IdleEmpire - Zarabianie na uruchomionej grze w tle - Mydelniczka - 23-01-2019 09:31

Witam, chciałbym przedstawić sposób zarabiania, z którego korzystam już od dobrych kilku lat. Mowa tu o Idle-Empire.

Na czym tu się zarabia?
Strona oferuje kilka sposobów zarobku:
-uruchomienie gry Team Fortress 2 oraz wejście na odpowiedni serwer. Za każdą minutę spędzoną na ów serwerze dostajemy 1pkt.
-wypełnianie zadań, od prostych wejść na daną stronę internetową do ankiet
-oglądanie filmików
-kopanie kryptowalut specjalnym programem
-bonusy dzienne
Ponadto za połączenie swoich kont z serwisów społecznościowych dostajecie dodatkowe punkty.

Jak wymienić wspomniane już punkty na pieniądze?
Istnieje kilka sposobów na wypłatę punktów. Najprostszym z nich jest wymiana 50,000 punktów na $5 przez PayPal. Serwis oferuje również wypłaty poprzez Perfect Money, Coinbase. W zakładce wypłaty znajdziemy również możliwość zakupu kart podarunkowych oraz skinów do CS:GO czy Team Fortress 2.

Czy warto?
Myślę, że stawki za przesiadywanie na serwerze są całkiem dobre. Radzę porównać to sobie z innymi serwisami np. do kopania kryptowalut.[/b]

Zapraszam do zapoznania się ze stroną. W przypadku jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji.
Reflink: xxxxxxxxxx
Czysty link: idle-empire.com


RE: IdleEmpire - Zarabianie na uruchomionej grze w tle - sanderso - 23-01-2019 10:03

Czyli mam siedzieć na serwerze 50.000 minut, żeby dostać 5$?
Brzmi opłacalnie xD


RE: IdleEmpire - Zarabianie na uruchomionej grze w tle - Mydelniczka - 23-01-2019 10:29

1pkt = 1min. 50000 punktów to 833 godziny spędzone na serwerze. W teorii jest to sporo, ale łącząc to z innymi metodami zarobku na stronie (bonusy, boostery do punktów, ankiety) da się ten czas sporo skrócić. Sama sieć poleconych może sama na siebie zarabiać.


RE: IdleEmpire - Zarabianie na uruchomionej grze w tle - zabada1990 - 23-01-2019 10:30

raczej 50k minut czyli jakies 35dni/24h


RE: IdleEmpire - Zarabianie na uruchomionej grze w tle - sanderso - 23-01-2019 10:47

Są inne metody:
-Oglądanie filmów, których nie ma
-Ankiety i zadania typu pobierania gier, które można robić na innych stronach
-kopanie, które też lepiej robić na innych stronach które są ukierunkowane na kopanie
-poleceni? serio? Podobno jak ktoś sie zarejestruje z mojego refa to dostanie 500 coins. Ja się zarejestrowałem z twojego i nie dostałem
To totalnie zwykła strona z ankietami i innymi zadaniami. 35 dni grania w tf2 żeby wypłacić 5$, więcej na prąd pójdzie. Lepiej pójść na Mypay


RE: IdleEmpire - Zarabianie na uruchomionej grze w tle - Mydelniczka - 23-01-2019 17:50

1. Fakt, filmy pojawiają się bardzo rzadko
2. Nie pokazujesz mi się w osobach poleconych, więc najprawdopodobniej coś zrobiłeś źle. Z tego powodu nie dostałeś obiecanych 500 monet.
No nic, chciałem Wam przedstawić tą stronkę, bo mi osobiście się podoba Wink


RE: IdleEmpire - Zarabianie na uruchomionej grze w tle - szkrot - 28-01-2019 16:45

Wiecej prądu niż zarobku