Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona zawiera blokujące zasoby CSS. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Strona zawiera blokujące zasoby CSS. (/Temat-Strona-zawiera-blokujace-zasoby-CSS-143636)



Strona zawiera blokujące zasoby CSS. - RemoverPL - 31-01-2017 22:53

Google PageSpeed Insights:

Cytat:Strona zawiera blokujące zasoby CSS. Powoduje to opóźnienia w renderowaniu strony.


Nie wiem jak to rozwiązać. W przypadku JS sobie poradziłem, jednak nie mam pojęcia jak rozwiązać problem z CSS tak, żeby mi się nie sypnęła strona. Proszę o pomoc Big Grin


RE: Strona zawiera blokujące zasoby CSS. - XMagikX - 10-06-2018 17:00

Witam, mieliśmy podobny problem, musisz wgrać w sekcji head swój css, który faktycznie blokuje pierwszy paint strony. Zobacz jak my to rozwiązaliśmy w LINK USUNIĘTY. Możesz również wgrać blokujące style asynchronicznie - z atrybutem async.


RE: Strona zawiera blokujące zasoby CSS. - precell - 10-06-2018 18:29

@[XMagikX]

Faktycznie z Ciebie magik jak Ty style asynchronicznie wrzucasz ;-)
Poza tym brawo za odkop, szeptanka nie wyszła Big Grin


RE: Strona zawiera blokujące zasoby CSS. - TheKing - 10-06-2018 18:46

(10-06-2018 18:29)precell napisał(a):  @[XMagikX]

Faktycznie z Ciebie magik jak Ty style asynchronicznie wrzucasz ;-)
Poza tym brawo za odkop, szeptanka nie wyszła Big Grin

A tak z ciekawości co w tym złego? Zrobiłem tak na kilkunastu stronach i nie było różnicy. A czasami nawet fajnie to wyglądało jak po 1s doczytuje wygląd strony. Nigdy nie miałem z tym problemu wiec nie wiem o co chodzi?


RE: Strona zawiera blokujące zasoby CSS. - precell - 10-06-2018 19:20

Naprawdę korzystasz z async z arkuszami CSS? Z tego co ja wiem CSS asynchronicznie można sobie wrzucić za pomocą javascript ale nie za pomocą async.


RE: Strona zawiera blokujące zasoby CSS. - TheKing - 10-06-2018 19:52

(10-06-2018 19:20)precell napisał(a):  Naprawdę korzystasz z async z arkuszami CSS? Z tego co ja wiem CSS asynchronicznie można sobie wrzucić za pomocą javascript ale nie za pomocą async.

niekoniecznie, ale odnosiłem się do Twojej wypowiedzi gdzie "wyśmiałeś" wczytywanie asynchroniczne.

Cytat:Faktycznie z Ciebie magik jak Ty style asynchronicznie wrzucasz

Niekoniecznie w 100% ogarniam to od strony technicznej, ale pomyślałem, że chodzi Ci ogólnie o wczytywanie asynchroniczne.

W sumie to może moje niedopatrzenie Sad


RE: Strona zawiera blokujące zasoby CSS. - precell - 10-06-2018 21:03

Magik jasno napisałem, że chodzi mu o wczytywanie styli metodą async, a tak się nie da.