Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SEO - Od zera do milionera! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SEO - Od zera do milionera! (/Temat-SEO-Od-zera-do-milionera-143616)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


SEO - Od zera do milionera! - Zarobiony_Koles - 31-01-2017 18:19

O MNIE
Witam! Jestem Michał. Mam 18 lat, interesuje się grafiką w grach komputerowych, stolarką oraz motoryzacją. W internecie zarabiam od 2013 roku, głównie to były płatności mo/mt i sieci aliflacyjne.

SEO - Od zera do milionera!

Postanowienia ogólne:
Zacznijmy od początku zabawę, poprzednia forma nie wypaliła więc jedziemy, dziennik będę dzielił na różne "roździały" w których będę podejmował wyzwania na określony czas. Będę na początku wyzwania opisywał jak wygląda sytuacja, co posiadam, opierał będę to różnymi screenami i podsumowanie na koniec wyzwania. Wpisy będę starał pisać się codziennie, zdaje sobie rację, że to może być nudne więc będę opisywał może czasami jeszcze jak mi dzień minął, jak działo się coś w nim szczególnego.

Roździał I
Wyzwanie: 30 Dni do dniówek 100 PLN.
[align=center]Do tego wyzwania przytoczę cytat, który widnieje u użytkownika @[paweuq]

Celuj w księżyc, bo nawet jak nie trafisz wylądujesz wśród gwiazd
Poprzeczka jest naprawdę wysoka, bo ciężko od zera na SEO osiągnać w takim czasie wyniki. Aby nie było niejasności, zarabiam na hackach.

Cel wyzwania: W czerwcu dniówki 100 PLN na Firesubie!
Czas wyzwania: 30 Dni(Począwszy od dzisiaj, dzień w zapasie) Poprzeczka wysoka, bo w maju dochodzą przygotowania do egzaminu zawodowego.
Ilość nisz na stronie: 12/45
Ilość filmów przygotowanych: 45/45
Filmów dodanych na Youtube: 2/45
Statystyki wejść na stronie:
[Obrazek: Styatystyki-1493536673.png]

Swoje wzmagania będę opisywał codziennie, w sensie co robiłem, na podsumowanie "wyzwania I" daję sobie do 14 dni od jego zakończenia. Wyzwanie trwa do ostatniego dnia maja "włącznie z nim".


RE: Strony WWW + Treepay - Assasinoo - 31-01-2017 18:25

Który to już dziennik? Tongue Będę śledzil, powodzenia.


RE: Strony WWW + Treepay - Zarobiony_Koles - 31-01-2017 18:26

Nie ważna jest cyfra na starce, ważna jest chęć trollu! Sam prosiłeś Huh


RE: Strony WWW + Treepay - Zarobiony_Koles - 01-02-2017 21:06

Dzień 1
1.02.2017
Dzień dobry!!! Daję sobie czas do kwietnia aby zacząć generować dniówki powyżej 150 złotych. Poprzeczka postawiona jest wysoko, na seo się nie znam ale chcę się czegoś nauczyć. Wiem jedno, że metodą prób i błędów coś osiągnę, po prawie dwóch latach nieustale prowadzenia dziennika, od ponad trzech lat bez żadnych przerw zarabiam na płatnościach smsowych metodą do sukcesu jest praca, systematyczność i wytrwałość. Zarobki generuje do dziś, ale lubię zmieniać, awansować na większe kwoty z mniejszym wkładem pracy. W kolejne dni myślę, że zajmę się linkowaniem oraz swoimi mediami głownie Facebook i Youutbe!!

Pamiętajcie, jesteście przegranymi jak nic nie robicie, ja już swoje robić zacząłem więc jestem ZWYCIĘZCĄ

Przejdźmy do tego co dziś zrobiłem:
- Zacznijmy od zakupienia hostingu i domene. To pierwsze zamówiłem na minthost, a co do domeny skorzystałem z promocji jaką daje nam Nazwa.pl, na koncie prywatnym możemy zamówić nawet dwie domeny PL oraz jedną EU.
- Wgrałem wordpressa i wszystkie potrzebne wtyczki, zoptymalizowałem go sobie tak jak potrzebuje aby do tego nie wracać.
- Napisałem dwa posty, w planach jeszcze trzy i zaczynam pozycjonować, pierwszy projekt taki prostszy. Zobaczymy ile będzie mi wychodzić czasu na linkowanie
Czas pracy przy stronce około 3.5 godziny (minimum dzienne zrealizowane)

Ja lecę się relaksować jakimś filmem po dniu pracy, dobranoc!


RE: Strony WWW + Treepay - grubyst - 01-02-2017 22:25

Powodzenia, będę obserwował Wink


RE: Strony WWW + Treepay - BuySellProfit - 01-02-2017 22:32

Kiedys bylo dobrze, wiec teraz tez bedzie. Powodzenia!


RE: Strony WWW + Treepay - Czaq - 02-02-2017 10:37

Zarobiony poradzisz sobie. Wiesz dlaczego? Bo jesteś ambitny Wink
Będę zagladal tutaj.


RE: Strony WWW + Treepay - MoneyNinja - 02-02-2017 12:01

Oooo wielki powrót z pewnością będę śledził zwłaszcza że jedziemy na tym samym wózku Lol
Mam nadzieję że już niebawem przebijesz swoje dawne dniówki


RE: Strony WWW + Treepay - mahuzz - 02-02-2017 13:37

Wtedy kibicowałem, teraz będę kibicował jeszcze mocniej. Powodzenia!


RE: Strony WWW + Treepay - Zarobiony_Koles - 02-02-2017 19:43

Dzień 2
2.02.2017
Dzisiaj napisałem post, zrobiłem youtube ale nie do końca jestem z tego zadowolony(nie wiem co przy tym projekcie wstawiać) mam alternatywy ale na kolejny. Dodałem 20 obrazków na imagura. Czas dzisiejszej pracy to minimum.. Nie wiem czy dobrze wyglądają moje obrazki, bo koniec końców wyszło, że założyłem z 5 nowych albumów, nie wiem jak to się stało.. Dziś post okrojony ale się śpieszę. siema.