Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coffeewealth.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Coffeewealth.net (/Temat-Coffeewealth-net-143591)

Strony: 1 2 3 4


Coffeewealth.net - aleksa2208 - 30-01-2017 23:59

Inwestycja w jeden plan, brak podziału kwotowego:

5% dziennie przez 30 dni, osiągając 150%

Minimum wpłaty: $10

Akceptowane systemy płatności:
Perfect Money, BTC, AdvCash, Payeer

Firma zajmująca się inwestycją w kawe.
Program był w fazie uśpienia tzw. "sleeper" od końca listopada. Od dziś nowy wygląd oraz korzystniejszy plan inwestycyjny.
Sam program zapowiada się obiecująco.

Reflink:
 https://coffeewealth.net/?r=aleksa2208

Czysty link:
 https://coffeewealth.net/

Wchodzę za minimum.

Program wysokiego ryzyka!


RE: Coffeewealth.net - bialy88 - 01-02-2017 21:18

A co tutaj taka cisza? Widze ze podobny do xabo , skylex i oli'a . Czy ma ktos wieksze info odnosnie tego programu?


RE: Coffeewealth.net - buch - 02-02-2017 10:18

sam program obserwuje ale narazie od wybudzenia cos ciezko z naplywem inwestorow wiec sie jeszcze wstrzymuje, chociaz mysle ze na cykl, moze dwa warto wejsc


RE: Coffeewealth.net - aleksa2208 - 02-02-2017 10:59

Pierwsza wypłata zlecona - niby mają 24h, a była na koncie po godzinie.


RE: Coffeewealth.net - mathew223 - 02-02-2017 19:14

Ma ktoś więcej informacji w tym temacie? Smile


RE: Coffeewealth.net - RafalKrzysiak - 04-02-2017 10:27

Hyipik robi sie popularny w Indiach, Rosji i Pakistanie. Pojawiaja się już reklamy w revach i na polskich grupach o zarabianiu. Dzisiaj też dołączyłem do coffeewealth, zobaczymy czy kawa będzie tak popularna jak palmy Wink


RE: Coffeewealth.net - mathew223 - 06-02-2017 10:58

Temat ucichł, a ja zleciłem wczoraj pierwsza kontrolna wypłatę. Byłem zdziwiony bo doszła w niespełna 3 godziny. Liczba użytkowników codziennie się zwiększa. Smile


RE: Coffeewealth.net - RafalKrzysiak - 06-02-2017 20:37

Administrator zapowiedział dodanie języka polskiego ze względu na duże zainteresowanie i prośby inwestorów. Następnym krokiem będzie dodanie sekcji video z recenzjami - każdy może wysłać swoje nagranie z recenzją i admin chętnie umieści je na stronie..Miło, że współpracuje z użytkownikami..


RE: Coffeewealth.net - rafi213 - 06-02-2017 21:13

Są obecne gdzies statystyki aktualne lub ktoś coś takiego prowadzi? jaki jest przyrost depozytów i nowych użytkowników.


RE: Coffeewealth.net - mathew223 - 06-02-2017 21:45

(06-02-2017 21:13)rafi213 napisał(a):  Są obecne gdzies statystyki aktualne lub ktoś coś takiego prowadzi? jaki jest przyrost depozytów i nowych użytkowników.

Statystyk żadnych nie prowadzę, ale w piątek gdy się rejestrowałem liczba użytkowników wynosiła 305 na dzień dzisiejszy 719. Smile
Depozyt również poszedł do góry.