Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam mentora w PPA, CPA lub sub sms albo co inne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam mentora w PPA, CPA lub sub sms albo co inne (/Temat-Szukam-mentora-w-PPA-CPA-lub-sub-sms-albo-co-inne-143590)



Szukam mentora w PPA, CPA lub sub sms albo co inne - Pajmon - 30-01-2017 23:45

Witam Serdecznie

Jestem bardzo pracowity, biegła znajomość obsługi komputera, wysoka kultura osobista, chęci i zaangażowania. szukam mentora co mnie na uczy od podstaw da jakieś poradniki itp. W blogerze umię np. stworzyć bloga itp. Wolę go od wordpress. Szukam poważnej oferty, bo chciałbym zarobić jakomś konkretną kasę, nie mówię o tysiącach ale przysłowiowe do 1000zł na miesiąć. W niektórych tego typu programach nawet oferuję umowę na zlecenie tylko nie pamiętam kto to bym miał zdrowotną składkę, może są i emerytalne nie wiem + podatek by z głowy mieć urzędasó Wink

Czekam na poważną, bardzo poważną odpowiedź, zostanę biernym i zaangażowanym poleconym. Jak się uda a wierzę, że się uda bo wiara u mnie to podstawa, to będzie mentor miał ze mnie fajną kasę, zależy ile % dostaje od poleconego.

Pozdrawiam Serdecznie z Wyrazami Szacunku Michał


RE: Szukam mentora w PPA, CPA lub sub sms albo co inne - DinQu - 01-02-2017 23:27

Jak chcesz to pracuje w jednym z najlepszych programów partnerskich reklamujących produkty bankowe.
Mogę Ci pomóc oraz udostępnić bardzo przydatne narzędzia do pracy Smile

Wiecej info na PW.


Szukam mentora w PPA, CPA lub sub sms albo co inne - Hybrid1990 - 10-10-2021 20:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.