Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie (/Temat-Elite-Earners-Club-EEC-prywatna-grupa-na-Fb-do-60-miesiecznie-143576)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - mintek14 - 25-03-2017 01:02

Warto dodać że już nie przejmują nowych depozytów składanych w ten weekend. Lista prawdopodobnie została zamknięta

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - szybkikwit - 25-03-2017 01:10

No to czekamy do następnego tygodnia Smile


RE: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - jakubmulkowski - 25-03-2017 12:14

To pierwsza tego rodzaju taka akcja czy już wcześniej była strata i tydzień bez wypłat?


RE: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - Robertvip - 25-03-2017 13:26

To jest temat mega kosa, najlepiej zrzuty róbcie ze znajomymi po 10 000$, żeby mieć większy zwrot, po 10 tygodniach jak się uda wypłacać wszystko do cna totalnie i szukać nowego tematu Wink


RE: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - DonMike - 25-03-2017 15:07

Szkoda czasu już na ten program.
Admin stracił 55-60% wszystkich środków z programu. Ponad 8 000 000$. Odbudowa ma trwać kilka tygodni.


RE: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - stivi o - 25-03-2017 18:04

wiec nie warto na razie wchodzić ?


RE: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - DonMike - 25-03-2017 18:33

Rejestracja i tak zamknięta dla nowych inwestorów do czasu odrobienia strat.


RE: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - steel123 - 25-03-2017 18:51

Jak widzę teksty typu " Czy warto jeszcze wchodzić? "
" Szkoda czasu na wchodzenie "
to idź do nowych hyipów, tam masz codziennie wypłaty, admina nie znasz a jak zawijają interes to sprawdzacie monitory czy jeszcze coś wypłacają.
Dla mnie Tamoor nabrał jeszcze większego respektu, robi swoje i tyle. Jeśli ktoś myślał że będzie miał zawsze co tydzień 10/15 % to buja w obłokach
i tak na refferal dawał 2-5% a nie po 10-15% po kilka linii.
Odbudowywanie kapitału potrwa ok 4-6tygodnii co tydzień będą raporty.
Strata spowodowana jest tym że USD spadł w dół dość konkretnie, wszyscy myśleli że pójdzie w górę a nagle był spadek. Można o tym poczytać w sieci.
Składanie depozytów dla nowych i aktualnych członków wyłączone.
Mam 13.500$ i się nie przejmuje w projekcie od ponad 2 miesięcy .


RE: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - stivi o - 25-03-2017 22:27

spokojnie jestem oczywiście za projektem widać dobre podejście admina konto ma ale nie było czasu depo złożyć
nie miałem na myśli robić scam-u z programu


RE: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - HansBo - 02-04-2017 09:44

czy tylko mi nie działa strona?
nie chcee sie wczytać, serwer odrzuca połączenie