Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie (/Temat-Elite-Earners-Club-EEC-prywatna-grupa-na-Fb-do-60-miesiecznie-143576)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - averegen - 21-02-2017 22:32

Wrzuce okolo 200$


RE: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - espo - 22-02-2017 06:59

Jakieś przewidywania kiedy się zwiną? Smile


RE: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - szybkikwit - 22-02-2017 12:19

Na razie padło Fx10 gdzie kasą obracał jakiś koleś z fake profilem na fejsie itd tutaj przynajmniej widac kto kasą obraca czy tam wypłaca Smile Ja osobiscie myślę że jeszcze kilka miechów poleci Smile


RE: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - steel123 - 22-02-2017 15:18

(22-02-2017 06:59)espo napisał(a):  Jakieś przewidywania kiedy się zwiną? Smile

EEC to projekt transparentny , nie sądze że każdy chce oczerniać samego siebie i do końca życia uciekać pokazujac wczesniej codziennie twarz na filmach + robiąc sprawozdania.
Tammor to gosc z honoremSmile i nigdy nie bylo takiego projektu jak ten, osobiscie mam wrzucone juz prawie 10.000$ witaj tier 2 Cool


RE: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - espo - 22-02-2017 16:01

(22-02-2017 15:18)steel123 napisał(a):  
(22-02-2017 06:59)espo napisał(a):  Jakieś przewidywania kiedy się zwiną? Smile

EEC to projekt transparentny , nie sądze że każdy chce oczerniać samego siebie i do końca życia uciekać pokazujac wczesniej codziennie twarz na filmach + robiąc sprawozdania.
Tammor to gosc z honoremSmile i nigdy nie bylo takiego projektu jak ten sam mam wrzucone juz prawie 10.000$ Cool

Tak, to akurat wiem ale wciąż analizuję temat, bo nie ma możliwości, żeby robić tydzień w tydzień takie wyniki - gość byłby najlepszym traderem na świecie. Dodatkowo nikt mi nie umiał wyjaśnić, dlaczego gość pokazuje tylko pozycje zamknięte, które tak naprawdę nie mówią o tym ile zostało zarobione. Ale no analizuję dalej, jak ma działać to będzie działać, najwyżej zmniejszy ROI. Tylko też pamiętaj o tym, że zawsze można zgonić na atak hakerski, regulacje prawną czy coś innego - Pakistańczycy są w tym dobrzy Tongue


RE: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - steel123 - 22-02-2017 16:25

(22-02-2017 16:01)espo napisał(a):  
(22-02-2017 15:18)steel123 napisał(a):  
(22-02-2017 06:59)espo napisał(a):  Jakieś przewidywania kiedy się zwiną? Smile

EEC to projekt transparentny , nie sądze że każdy chce oczerniać samego siebie i do końca życia uciekać pokazujac wczesniej codziennie twarz na filmach + robiąc sprawozdania.
Tammor to gosc z honoremSmile i nigdy nie bylo takiego projektu jak ten sam mam wrzucone juz prawie 10.000$ Cool

Tak, to akurat wiem ale wciąż analizuję temat, bo nie ma możliwości, żeby robić tydzień w tydzień takie wyniki - gość byłby najlepszym traderem na świecie. Dodatkowo nikt mi nie umiał wyjaśnić, dlaczego gość pokazuje tylko pozycje zamknięte, które tak naprawdę nie mówią o tym ile zostało zarobione. Ale no analizuję dalej, jak ma działać to będzie działać, najwyżej zmniejszy ROI. Tylko też pamiętaj o tym, że zawsze można zgonić na atak hakerski, regulacje prawną czy coś innego - Pakistańczycy są w tym dobrzy Tongue

Powiedział ostatnio na live " Znam takie tłumaczenia w innych biznesach - miał zawał, atak hakerski, auto go przejechało, wujek chory " Sam wykrywał scamy revsharowe, sam ostrzegał ludzi o takowych.
Na ostatnim video na żywo powiedział " Jesli nie czujesz sie komfortowo w EEC , napisz email, weź depozyt i wyjdź idź dalej, nikt na sile Cie tutaj nie trzyma "

Smile


RE: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - espo - 22-02-2017 18:17

(22-02-2017 16:25)steel123 napisał(a):  
(22-02-2017 16:01)espo napisał(a):  
(22-02-2017 15:18)steel123 napisał(a):  
(22-02-2017 06:59)espo napisał(a):  Jakieś przewidywania kiedy się zwiną? Smile

EEC to projekt transparentny , nie sądze że każdy chce oczerniać samego siebie i do końca życia uciekać pokazujac wczesniej codziennie twarz na filmach + robiąc sprawozdania.
Tammor to gosc z honoremSmile i nigdy nie bylo takiego projektu jak ten sam mam wrzucone juz prawie 10.000$ Cool

Tak, to akurat wiem ale wciąż analizuję temat, bo nie ma możliwości, żeby robić tydzień w tydzień takie wyniki - gość byłby najlepszym traderem na świecie. Dodatkowo nikt mi nie umiał wyjaśnić, dlaczego gość pokazuje tylko pozycje zamknięte, które tak naprawdę nie mówią o tym ile zostało zarobione. Ale no analizuję dalej, jak ma działać to będzie działać, najwyżej zmniejszy ROI. Tylko też pamiętaj o tym, że zawsze można zgonić na atak hakerski, regulacje prawną czy coś innego - Pakistańczycy są w tym dobrzy Tongue

Powiedział ostatnio na live " Znam takie tłumaczenia w innych biznesach - miał zawał, atak hakerski, auto go przejechało, wujek chory " Sam wykrywał scamy revsharowe, sam ostrzegał ludzi o takowych.
Na ostatnim video na żywo powiedział " Jesli nie czujesz sie komfortowo w EEC , napisz email, weź depozyt i wyjdź idź dalej, nikt na sile Cie tutaj nie trzyma "

Smile

No ja rozumiem, ale wiesz co? Ja też bym tak powiedział Smile


RE: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - steel123 - 23-02-2017 02:56

(22-02-2017 18:17)espo napisał(a):  
(22-02-2017 16:25)steel123 napisał(a):  
(22-02-2017 16:01)espo napisał(a):  
(22-02-2017 15:18)steel123 napisał(a):  
(22-02-2017 06:59)espo napisał(a):  Jakieś przewidywania kiedy się zwiną? Smile

EEC to projekt transparentny , nie sądze że każdy chce oczerniać samego siebie i do końca życia uciekać pokazujac wczesniej codziennie twarz na filmach + robiąc sprawozdania.
Tammor to gosc z honoremSmile i nigdy nie bylo takiego projektu jak ten sam mam wrzucone juz prawie 10.000$ Cool

Tak, to akurat wiem ale wciąż analizuję temat, bo nie ma możliwości, żeby robić tydzień w tydzień takie wyniki - gość byłby najlepszym traderem na świecie. Dodatkowo nikt mi nie umiał wyjaśnić, dlaczego gość pokazuje tylko pozycje zamknięte, które tak naprawdę nie mówią o tym ile zostało zarobione. Ale no analizuję dalej, jak ma działać to będzie działać, najwyżej zmniejszy ROI. Tylko też pamiętaj o tym, że zawsze można zgonić na atak hakerski, regulacje prawną czy coś innego - Pakistańczycy są w tym dobrzy Tongue

Powiedział ostatnio na live " Znam takie tłumaczenia w innych biznesach - miał zawał, atak hakerski, auto go przejechało, wujek chory " Sam wykrywał scamy revsharowe, sam ostrzegał ludzi o takowych.
Na ostatnim video na żywo powiedział " Jesli nie czujesz sie komfortowo w EEC , napisz email, weź depozyt i wyjdź idź dalej, nikt na sile Cie tutaj nie trzyma "

Smile

No ja rozumiem, ale wiesz co? Ja też bym tak powiedział Smile

W pełni rozumiem co to jest ryzyko ale Ty musisz zrozumieć charakter inwestycji w rynki kapitałowe. One zawsze są obarczone ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanego kapitału. Jeżeli się boisz, to inwestuj w produkcję lub ogólnie pojętą przedsiębiorczość. Tam jest o wiele mniejsze prawdopodobieństwo utraty.
Są inne alternatywne programy pokroju Xabo,Razzletona itd gdzie nie wiesz kto jest wlascicielem, kto zarabia pieniadze widzisz tylko dobrze dopracowaną stronę, mnóstwo ludzi wybierze to.
EEC jest o wiele bardziej transparentne i to tylko i wyłącznie plus bo stawia ten biznes w swietle innych jakos cos odmiennego , kto chce wybierze kto nie pozostanie w innych lub żadnychSmile
Ktos kto nie czuje się dobrze i ma spore opory przed zainwestowaniem niech zatrzyma swoje srodki i nie wklada ich nigdzie.

Zauważyłem w ostatnich miesiącach że zawsze ludzie będą szukać dziury w całym w każdym przedstawionym biznesie.
Pewna osoba jakis czas temu napisala na grupie jednego z programów
"Zastanawiam się ile jeszcze podziała... "
padła odpowiedź " Ty się dalej zastanawiaj a my zarabiamy "


RE: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - steel123 - 23-02-2017 20:52

--- UPDATE --- 23.02.2016
Ostatnio Tammor ( właciciel projektu ) poruszył temat .
Kto nie czuje się komfortowo w naszym projekcie, kto ma obawy może zrezygnować wyciągnie swój depozyt będzie na 0 , na czysto i może isc dalej swoją drogą, nikt nie trzyma tutaj nikogo na siłę. Świetne podejscie do projektu, to się ceni i bardzo rzadko takie cos spotykamy.

Jak widać 70% wniosków już zrealizowano, 200 osób postanowiło wyjsc, a my dalej zarabiamy Smile

[Obrazek: 6e2bd7c601b574ee21ec8ec3a3f3aa38_big.jpg?1487879593]


RE: Elite Earners Club - EEC ( prywatna grupa na Fb ) do 60% miesięcznie - steel123 - 24-02-2017 23:01

Wszystkie wypłaty z tego tygodnia zrealizowane, depozyty otwarte do niedzieli do 17:00 Smile